6 Şubat 2023 Türkiye Depremi #1 - Sayfa 516 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

6 Şubat 2023 Türkiye Depremi #1

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Türkiye İş Bankası'nı Atatürk'ün kurduğunu ve bankanın %28'ine Cumhuriyet Halk Partisi'nin sahip olduğunu bilse büyük ihtimalle bankayı fetöcü ilan edecek adamın şu şovlara bak. Bir de Türk Bayrağı koyuyor pis herif. Bayrağımızı görünce artık sosyal medyada bu kesin Cumhurcu diyorum direkt. %90 da öyle çıkıyor profil. Ne acı! Darbe öncesi en büyük Türk düşmanı AKP'lilerdi, en büyük bayrak düşmanı AKP'lilerdi. En büyük Atatürk düşmanı AKP'lilerdi. Darbe sonrası tek Türk dostu onlar, tek bayrak dostu onlar, tek Atatürkçü onlar. Samimiyetsiz, pislikleri yüzünden okunan insanlar hepsi.
Bunun gibi düşünen bi hıyar vardı dediğin gibi fetöcü diyordu 😂

Ya gerçekten kaç zamandır diyeceğim diyeceğim yeri değil gibi geldi ama GSmizin bu süreçteki çabası, tavrı dört dörtlüktü. Koordinedeki başarı da takdire şayandı. Çok kez dediğim gibi yine iyi ki dedim. Büyüklüğünün hakkını verdiğini düşünüyorum. Tabii diğer takımlarda elinden geleni yaptı, yapıyor, onları küçük göstermek için demedim ama bu ibareyi layıkıyla taşıdığımızı da söylemeden geçemeyeceğim. Erden beye de ayrı bir parantez açarak teşekkür ediyorum, bir TC vatandaşı olarak. İsteseydi ekibi yönlendirir, kendi evinde oturur durumu takiplerdi. Onun yerine sahada mücadele etmeyi tercih etti. Çok büyük takdirimi kazandı, hele bugünkü sözlerinden sonra daha da. Özetle iyi ki varsınız. Camia olarak çok şanslıyız. 👏

Erzin'in son 2 belediye başkanı da iyi.Bu başkan yeni seçildi ama dediği gibi işlere izin vermedi.Önceki başkanın seçilmemesinin nedeni son zamanlarda fazla uğraşmadığından dolayı ve bu başkanın da dürüst olarak bilinmesi seçimi etkiledi.İşleri hukuk kurallarına uygun 1 şekilde uygulayacağından halk emin.Avukat arkadaşımın da dediğine göre de iyi de 1 avukatmış.Hukuk bürosuna gittiğinde bilgi konusunda da yardımcı olmuş..

Son düzenleme:
Bu haberler iyice arttı. Ama kimse anlamamış neden olduğunu herkes AFAD sadece reklam yapıyor gibi basit düşünüyor. Aslında olan AFAD ekip sayısı yetersiz olduğu için enkazlarda sürekli çalışmıyor sadece gönüllülerin çalıştığı enkazlarda son aşamaya gelince profesyonel ve sağlıkçı ekip olması için gidip devralıyorlar. Kameraların gelmesi zaten doğal kurtarma anını çekmek için geliyorlar AFAD ile birlikte. AFAD ekibine haksızlık yapılıyor adam yan gelip yatıp enkazdan cıkaralacagi zaman gelmiyor yani mecburlar buna. Sayıları yetersiz olduğu için enkazlarda çalışmayı gönüllülere bırakmışlar kendileri kritik aşamada cıkarırken geliyorlar.

Enteresan bu hareket böyle devam ederse önce Ege Denizi küçülüp kaybolacak, bizim ülke batıya kayıp kuzeyde o tarafa doğru hareketi engelleyen gerilimden kurtulduktan sonra da Karadeniz küçülüp kaybolacak demektir.

Evet 2-3 milyon yıl zaman kalmış gibi görünüyor konuyu ivedilikle ele almak gerek

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt