6 Şubat 2023 Türkiye Depremi #1 - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

6 Şubat 2023 Türkiye Depremi #1

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
24 saattir uyumadım yarın iş var tam uyuyayım dedim forumdaki arkadaşlar sallanıyoruz dedi. istanbulda olduğum için ulan dedim ben neden sallanmıyorum. ilk defa sosyal mecralarda deprem olduğunu duyup istanbulun sallanmadığına tanık oldum.

uyku felan kalmadı, elimizden birşey de gelmiyor.

Büyük geçmiş olsun ,ülkenin sadece İstanbul'dan ibaret olmadığını anlar umarım bazı moronlar
99 depremi gibi birkaç şehri birden etkilemis yardımlar bir an önce ulaşır umarim
Ülke maalesef yalnızca İstanbul'dan ibaret. İzmir depremini kim hatırlıyor? Van depremini kim hatırlıyor? Ama 99 depremi İstanbul'u etkiledi diye her sene 17 Ağustos'ta ana akım medyada yer buluyor. Keşke ülke sadece İstanbul'dan ibaret olmasa. Keşke ABD gibi yedi sekiz büyük şehrimiz olsa New York, Los Angeles, Dallas, Miami, DC gibi. Ama maalesef her şey İstanbul'da toplanmış durumda. İstanbul depremi olduğu an 1 ay ülke kendine gelemez. Bu deprem bir haftaya unutulacak. Değil 7.5, 8.5 de olsa unutulacaktı.

Tüm depremzedelere çok geçmiş olsun. Umarım fazla can ve mal kaybı olmamıştır. Can kayıpsız atlatmak imkansız böyle bir depremi ama umarım minimum düzeyde vefat haberi alırız.

Görüntüler çok kötü acayip kötü oldum uyku da kaçtı. Allah o bölgedeki insanımıza güç ve kuvvet versin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt