6 Şubat 2023 Türkiye Depremi #2 - Sayfa 264 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

6 Şubat 2023 Türkiye Depremi #2

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Sonuçlar:

wewewewew.png

Birazcık umudum vardı doğrusu ama çok değildi. Görünüşe göre tayyip %65 ile tarihi rekorla tekrar seçilir. Muhafazakar kitle adam olmadıkça Türkiye'nin kalkınma olanağı yok. Tayyipe oy vereceğime hdp'ye verirdim ben.
Türkiye elindeki bu halk kitlesi ile başına sürekli felaket geleceğini bilmesi gerek. Artık felaketlerle yaşamayı bir şekilde öğrenmemiz kişisel olarak önlemlerimizi almamız gerekir. Mesela şehrin dışında bir arazi alıp konteyner evlerde oturmak gibi. Bundan kurtuluş yoksa, bununla yaşamayı öğrenip kişisel olarak kendi imkanlarımızla önlemlerimizi almamız gerek. Devlete zerre güvenmemek gerek. Tabi bir taraftan da türkiyeden kurtulmak adına elimizden gelen çabayı göstermemiz gerekir bu sürede. Mümkünse yurtdışı ilanlarına bakmak, sınırları zorlamak gerek. Mesela THY kabin memurları kanada uçuşunda pasaportlarını kaybedip iltica başvurusu yapmışlardı. Bunun gibi gerekiyorsa yurdışına iş için gitsek bile orada kalmanın yollarını bulmalıyız. Kurtulamayanlar da önlemini alıp bununla yaşamayı öğrenmeli.

Son düzenleme:

Sonuçlar:

wewewewew.png

Birazcık umudum vardı doğrusu ama çok değildi. Görünüşe göre tayyip %65 ile tarihi rekorla tekrar seçilir. Muhafazakar kitle adam olmadıkça Türkiye'nin kalkınma olanağı yok. Tayyipe oy vereceğime hdp'ye verirdim ben.
Türkiye elindeki bu halk kitlesi ile başına sürekli felaket geleceğini bilmesi gerek. Artık felaketlerle yaşamayı bir şekilde öğrenmemiz kişisel olarak önlemlerimizi almamız gerekir. Mesela şehrin dışında bir arazi alıp konteyner evlerde oturmak gibi.
Hahahhahahaha şaka gibi

Sonuçlar:

wewewewew.png

Türkiye elindeki bu halk kitlesi ile başına sürekli felaket geleceğini bilmesi gerek. Artık felaketlerle yaşamayı bir şekilde öğrenmemiz kişisel olarak önlemlerimizi almamız gerekir. Mesela şehrin dışında bir arazi alıp konteyner evlerde oturmak gibi. Bundan kurtuluş yoksa, bununla yaşamayı öğrenip kişisel olarak kendi imkanlarımızla önlemlerimizi almamız gerek. Devlete zerre güvenmemek gerek.
Hani bi şey söyleyeceğim ama vicdanım izin vermiyor...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt