#6 Tolga Ciğerci - Sayfa 188 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bursa maçındaki önemli golün dışında hiçbir golünde doğru düzgün sevinememiştim bu yetenek fukarası değere binecek kendini bir şey sancak diye..

Keşke sene başındaki attığı gollere filan bakıp devre arasında satabilmiş olsaydık Tolga 'yı

Bu kadar kazma adamın işi yok Galatasaray orta sahasında ...

Soyle ki kendisinin 2 milyon eurodan 1 yil daha kontrati var. Kendisine 3 yilligina 1 milyon bile verse bir kulup gider bence.

Bilmiyorum belki de fazla iyimser davraniyorum. Eskiden iyi bir yedek olacagini, 1 milyon, 3 yil teklifini bizim yapmamiz gerektigini dusunurdum. Pas atamayan orta saha istemiyorum artik.
O teklif yurtdışından gelirse gitmez bildiğim kadarıyla bizde %15 vergi var çoğu ülkede 40-50 arası gibi bizden 1 sene aldığı 2m ile dışarda 3 senede aldığı 1m arasında çok fazla fark olmaz diye düşünüyorum.Keşke kurtulabilsek ama nasıl olacak bilmiyorum bol keseden paraları verdik elden çıkarmaya çalışınca sıkıntı olacak gibi

Tudor'a o kadar salladınız ama bu herifi bile yıldız gibi gösterdi :D

Sene başı attığı gollerle bir yerlere okutma imkanımız var akıllı bir yönetim bu işi kovalar biraz

Üst Alt