#6 Tolga Ciğerci - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Genelde yeni transferlerimizden umutlu olmak gibi bi problemim var, Tolga'nın da burda çok başarılı olacağını hissediyorum.

Oyuncuyu bir defa bile izlemedim, youtube bile olsa. Ama koşu ritmiyle ilgili söylenenler doğruysa geri kalanı sıfır olsa bile bizde iş yapar. 1.85 ve 12km civarı koşan bi oyuncunun bizim ligimizde iş yapmama ihtimali yok çünkü. Ayakları ne kadar iyi ne kadar kötü göreceğiz, Barış Özbek olmaması dileğiyle.

Bir kazma daha. Alman 1. Liginde ve süper ligde vazgeçilemez olmamış alamancı futbolcu almayalım. Aslında tüm iyileri bjk almıştı çerez fiyatina piyasa tukendikten sonra yönetim kötü bir transfer kopyası yapiyor, 3 büyüklerin her zaman yaptiğı şey.

Bir kazma yüzünden Belki 2 sene daha avrupadan Men edileceğiz çok yazık. Yönetimde aziz yildirim olsa daha kötüsünü yapamazdı.

Yeteneği Emre Colak'in tirnağı kadar olmayacak topçu. Emre çolak haftalarca bekledi yönetim sözlesme yenilesin diye. Artik ispanyada harcanacak. Burada öncelik nasil yabancilara veriliyorsa ispanya da öncelik her zaman ispanyol futbolculara verilir, yoksa guiza, Jose gibi kazmalar nasil oynasin. Emre yi bir kac sene takimda yedek tutup birkaç milyona fenere sataralar. Fener üzerine baliklama atlar. Riekerinke kupa kazandirdi ama Riekerink onu takimda tutmak için ugrasmadi maalesef.

Arkadaş adam gidiyor Gökhan gönüle 1.7 m euro veriyor. Atibaya 1,6m euro veriyor. Oğuzhan falan bu paralara oynuyor. Bizde gidelim yedekdeki adama bile 1,5m euro verelim 2m euro verelim...

Neymiş Ciğerci 2m euro istiyormuş . sen kimsin la GS seni istemiş küme düşmeye oynayan kulüpten GS a geleceksin bide pazarlık mı yapıosun.

Birde benim anlamadığım Kulüpler bir oyuncuya talip olurken o oyuncunun o sene o kulüpten ne kadar aldığını bilmiyor mu öğrenemiyor mu ?

Tolga ciğerci Hamburgda 1m euro bile almıyordur eline geçen net . Gelmiş artis 2m euro diyo.

Bizim kilerde atlıo...

Bu zihniyetle bi cacık olmaz.

Çöpleri takıma doldurmaya devam

Arkadaş adam gidiyor Gökhan gönüle 1.7 m euro veriyor. Atibaya 1,6m euro veriyor. Oğuzhan falan bu paralara oynuyor. Bizde gidelim yedekdeki adama bile 1,5m euro verelim 2m euro verelim...

Neymiş Ciğerci 2m euro istiyormuş . sen kimsin la GS seni istemiş küme düşmeye oynayan kulüpten GS a geleceksin bide pazarlık mı yapıosun.

Birde benim anlamadığım Kulüpler bir oyuncuya talip olurken o oyuncunun o sene o kulüpten ne kadar aldığını bilmiyor mu öğrenemiyor mu ?

Tolga ciğerci Hamburgda 1m euro bile almıyordur eline geçen net . Gelmiş artis 2m euro diyo.

Bizim kilerde atlıo...

Bu zihniyetle bi cacık olmaz.

Çöpleri takıma doldurmaya devam

Hamburg da oynamiyor. Berlin de oynuyor. Ayrica Berlin küme düsmeye oynayan bir takim degil.

700-800 bin € BRÜT aliyor. Yani 500 bin falan bile eline gecmiyordur.

Önümüzdeki sene ücretinin %70 ni vererek bundesliga 2 ye kiralariz.

Komisyona yönelik hir transfer daha.
Bi halt olmaz bu yönetimden

Helak Ol Yağlı Surat!

Şu var ki transferlerde oyuncuların menajerleri, konuşmakta olduğu kulübün maaş tablosuna göre hareket etmek zorunda. Sen ipin ucunu kaçırmışsın, bir şekilde bu paralar veriliyor işte. Yapacak pek bir şey yok. Ha Tolga 1M Euro değil de, 1,5M Euro'ya ikna edilemez miydi? Elbette edilebilirdi ama işte, orada da transfer ve futboldan anlamayan yönetim olunca böyle oluyor. Düşünüyorum da futbolcuların menajerleri bizim yönetimi nasıl yiyordur.

Herkes içini rahat tutsun.

Hayırlı olsun demeye bile gerek yok çünkü çok hayırlı olacak. Bizim orta sahamızın en büyük eksigi tempoydu. 13 kilometre ortalama ile koşan bir orta saha ben yakın zamanda hatırlamıyorum bizim takımda.

Akıllı işler yapılıyor ama neden hep yerli diyede sorguluyorum.

Üst Alt