60.dk dan sonra kondisyon bitiyor klişesi | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Herhalde bu hafta FT kondusyon calistirdi ki son dakikaya kadar hem de CL temposunda maç oynadı takım!!

Turk basını denen ifb basını ezbere "Takım 60 dan sonra bitiyor" diyor. Burada papagan gibi tekrar ediyor millet.

Dedigim gibi seni 7 kez şampiyon yapmış FT kondusyon yuklemenin nasıl yapılacağını unutmuş gibi saçma sapan dusunceler vardı.

Bu takım malesef para problemleri sebebi ile (maaş alamama, adaletsiz odeme vs) ligi sallıyor. M. Cengiz kasa kolaylığı sağlayamadı ve takımda sabotajcılarla dolu.

Feghouli kotu oldugundan degil satılmayı reddettiginden mobbingi yedi. Cunku m.cengiz kaynak yaratmayi beceremedi ve tek opsiyonu gomisi satmak oldu. GS ı forvetsiz sezona sokmanin faturasi m.cengize degil gitmeyen feghouliye kesildi.

Herhalde bu hafta FT kondusyon calistirdi ki son dakikaya kadar hem de CL temposunda maç oynadı takım!!

Turk basını denen ifb basını ezbere "Takım 60 dan sonra bitiyor" diyor. Burada papagan gibi tekrar ediyor millet.

Dedigim gibi seni 7 kez şampiyon yapmış FT kondusyon yuklemenin nasıl yapılacağını unutmuş gibi saçma sapan dusunceler vardı.

Bu takım malesef para problemleri sebebi ile (maaş alamama, adaletsiz odeme vs) ligi sallıyor. M. Cengiz kasa kolaylığı sağlayamadı ve takımda sabotajcılarla dolu.

Feghouli kotu oldugundan degil satılmayı reddettiginden mobbingi yedi. Cunku m.cengiz kaynak yaratmayi beceremedi ve tek opsiyonu gomisi satmak oldu. GS ı forvetsiz sezona sokmanin faturasi m.cengize degil gitmeyen feghouliye kesildi.

1. Geçen sene Albayrak seçilir seçilmez 7 aydır para almıyorlar demişti. O zaman neden fiziksel olarak düşmüyorlardı?
2. Feghouli'ye ben mi kestim cezayı yoksa 7 şampiyonluğu olan hoca mı? Niye?

1. Geçen sene Albayrak seçilir seçilmez 7 aydır para almıyorlar demişti. O zaman neden fiziksel olarak düşmüyorlardı? 2. Feghouli'ye ben mi kestim cezayı yoksa 7 şampiyonluğu olan hoca mı? Niye?

Albayrak denen vatandas milyonlarin gozunun icine bakarak 2 santrafor ve 1 stoper alicaz dedi. Ne oldu ? Aldi di mi ? Demek albayragin dedigi ile bascavusun eseginin osurugu ayni degeri tasiyor !

Feghouli karari yonetimle birlikte alindigini tahmin ediyorum!

Albayrak denen vatandas milyonlarin gozunun icine bakarak 2 santrafor ve 1 stoper alicaz dedi. Ne oldu ? Aldi di mi ? Demek albayragin dedigi ile bascavusun eseginin osurugu ayni degeri tasiyor !

Feghouli karari yonetimle birlikte alindigini tahmin ediyorum!

Feghouli kararına yönetim ortak ama Gomis kararına Terim ortak değil öyle mi? Geçelim bu işleri. Adama küfür eder gibi 2-3 gol yedikten sonra 88'de alıyordu oyuna.

Tam da şu an Gomis'in satılmasına ben teknik yönden onay verdim dedi. İdari yönü yönetim vermiş. Yani Gomis'i teknik olarak da istememiş.

Hadi boş yapmayın, bu takımın fiziksel olarak yerlerde süründüğü ortada. Bu konuyu tartışmaya gerek yok , 1 maçlık performanslar belirleyici değildir

Mesajım başlığı açan arkadaşa değil, böyle şeylere takılmam ama doğru yazana rastlamadım daha. Kondüsyon değil kondisyon.

Feghouli kararına yönetim ortak ama Gomis kararına Terim ortak değil öyle mi? Geçelim bu işleri. Adama küfür eder gibi 2-3 gol yedikten sonra 88'de alıyordu oyuna. Tam da şu an Gomis'in satılmasına ben teknik yönden onay verdim dedi. İdari yönü yönetim vermiş. Yani Gomis'i teknik olarak da istememiş.

Gomis kendisi gitmek isteyince yonetimden de 2 santrafor sozu alan FT onay vermeyip ne yapacaktı?

Bunu trollere anlatamazsin. Kondisyon hikaye. UEFA ulusal ligi saçmalığınin da eklenmesiyle tüm takımlarda sakatlıklar iyice arttı. Geçen kondisyon manyağı Kloop'un L'iverpool'una bakayım dedim sezon başından beri 10-12 tane adale sakatlığı yaşamış topçuları. Bizdeki kadro CL takımları gibi derin değildi ve bunun yanında cezalar da eklenince oyunculara ekstra yük bindi.

Bu kadar haftadır 60 dakikalık koşuyorlar, bir zahmet bir maçta da 90 dakika koşabilsinler.

Bakalım hafta sonu Başak maçında ne olacak göreceğiz.

Hic spor yaptin mi ?

Yani oynadigin takim hic 3 gun once kosamayip 3 gun sonra son saniyeye kadar kostugunu hic gordun mu ?

Bu bos yapma demek "cevap veremiyorum" demektir.

Sana ne desem boş o yüzden işine bak. Aç biraz lig maçlarını izle takımın yerlerde süründüğünü görürsün. Bugün ekstra motiveyle bu performans normal ama haftasonu başak 60tan sonra sahadan siler. Sonra yine gelir bi başlık açarsın?

Macı kazansak burada fatıh hocayı cl sampiyonu yapardı bu tipler bu ve bunun gibiler acilen futbol ızlemeyı bırakmalı

Her boku siz ve hocanız iyi biliyor. Kondisyon eleştirisinde bile hemen savunmaya geçiyorsunuz. Ne oluyor yasin küçşk babanızın oğlu mu ? Ne at gözlüklü adamsınız be

Sana ne desem boş o yüzden işine bak. Aç biraz lig maçlarını izle takımın yerlerde süründüğünü görürsün. Bugün ekstra motiveyle bu performans normal ama haftasonu başak 60tan sonra sahadan siler. Sonra yine gelir bi başlık açarsın?

Heeee !

Dun 1000 metre kosamiyordum bugun motive oldum maraton kazandim !

Olur hep oyle!

Üst Alt