600 Trilyon'a Anadolu'ya 6 tane stat yapılır! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

600 Trilyon'a Anadolu'ya 6 tane stat yapılır!

Cevap: 600 Trilyon'a Anadolu'ya 6 tane stat yapılır!

TT Arenayı isteyen klübe versinler, biz yeniden dönelim ASY de oynayalım maçlarımızı, bir stad yüzünden bunca laf edilecek ve başımıza kakılacaksa alsın onların olsun...

Yapsınlar anadoluya 6 tane stat 2. lige düşen takımlar oynasın, yada taraftarı dahi olmayan süper lig takımları oynasın o statlarda...

Avrupada tanıyanı olmayanlar için yapılsın stadlar, yada o stad açılışlarında dileyenin dilediğini istediği gibi söylediği, hakaret ettiği ama alkışlandığı klüplere versinler o stadlar, şakşakçı olsun çamurdan olsun be...

Görüyorum ki ne çok klüp ve yönetici varmış stad uğruna camisına ve değerlerine hakaret ettirmeye niyetli !!!

Dilerlerse hakarete yarabbi şükür diyebilen yönetici de hazır nasılsa...

Alsınlar Aslantepeyi, versinler Mecideyeköydeki yerimizi...

Şerefine sövdürmektense, yıkılacak bir ASY de olmayı yeğlerim ben...

Ellerine sağlık üstad. :)

bir 600 trilyon muhabbetidir gidiyor stad 300'e yapıldı diğeri metro inşaatı

halka yapılan bir hizmetide size yaptık diye maaletmeye çalışıyorlar ya neremle güleceğimi şaşırıyorum.

Belediyenin metro gelirleri kulübün kasasına girecekte bizimmi haberimiz yok :asd:

burada ard niyet var arkadaşlar 600 trilyon dedikleri paranın içerisinde metro , yollar , cevre düzenleme vs gibi şeylerde var ,

yasal olarak imara uygun ruhsatı alınmış bir yapının olduğu yere " belediye hizmet götürmek zorundadır "

Belediye o hizmeti ya seve seve yada seve seve yapmak zorundadır zaten bu anayasal bir zorunluluktur.

.

O arazinin değeri 60 trilyon mu acaba

@ Ibrahim Alkan.

Bu mesaja arti olarak git TOKI baskanina sor. O soyledi kendi agziyla. Staddaki konusmasina "Hehe, Galatasaray'ya karsiliksiz stad yapmislar" diyebiliyordunuz. Iki cumle de ayni dakikalar icerisinde ayni agizdan cikti. Birine inan, birine inanma. Ne ala memleket. Ayrica senin PESIN dedigin fiyat peskesin babasidir

asy arazisindeki paraylada 20 tane stad yapılırdı,sadri amca saçmalamış 6 tane stad yapılırda rize stadı gibi stad yapılır 2020 de aday olduğunda şampiyonalara uefa o stadları görünce neresiyle güleceğini şaşırır

Hep birşeyler çıkarmaya çalışıyorlar. Galatasaray külübünün battığı zannediyorlar.

trabzon un tümünü satsan mecidiyeköy arazisi kadar değeri olmaz varsa seninde değerli arazin takas edin sanada stat yapılsın

@ Ibrahim Alkan.

Bu mesaja arti olarak git TOKI baskanina sor. O soyledi kendi agziyla. Staddaki konusmasina "Hehe, Galatasaray'ya karsiliksiz stad yapmislar" diyebiliyordunuz. Iki cumle de ayni dakikalar icerisinde ayni agizdan cikti. Birine inan, birine inanma. Ne ala memleket. Ayrica senin PESIN dedigin fiyat peskesin babasidir

Yahu Fenerbahçe Spor Kulübü parasını peşin ödeyip araziyi satın almış, Ülker ile yap-işlet-devret modeliyle salon ve AVM yapılması için anlaşmış. Ülker isterse TOKİ'ye yaptırır inşaatı, isterse başkasına. Fenerbahçe'yi bağlayan bir şey yok ki burda, boş konuşmuş TOKİ başkanı. Kimsenin karşılıksız salon yaptığı yok, Ülker bile karşılıksız iş yapmıyor. Bilmem kaç sene AVM'lerin gelirlerini kendileri alacak, yatırdıkları parayı misliyle çıkaracaklar haliyle.

Yok dersen ben anlamam TOKİ yapıyor inşaatı, o zaman şöyle diyeyim. Arsan var, müteahhit sana gelip diyor ver bana burayı bina yapayım sana da 5 tane daire. Müteahhit babasının hayrına 5 daire sahibi mi yapmış oluyor seni?

Sözün özü şu; TOKİ başkanının Fenerbahçe'ye salon yapıyoruz lafı ağız ishalinden başka şey değil. İnşaatın Fenerbahçe ile alakası yok, salonu yaptıran Ülker, Fenerbahçe değil.

Bilmiyorum. Araştırman varsa bölgedeki diğer arazilerin metrekaresi kaça satılmış, Fenerbahçe kaç liradan almış, paylaşabilirsin.

Net rakamlar aklımda değil ama peşkeş olduğu ispatlanmıştı.60 trilyonun komik ve sembolik olduğunu biliyorum.

Ferrariyi 60 kuruşa almak gibi

Ne 600 trilyonu hatırladığım kadarıyla 200 trilyonu geçmiyor stad'ın maliyeti.

Başbakan metro,yol vs. giderleride bize harcamış gibi gösteriyor.

işine bak sadri başkan yeter yaa gidin bursayla beşiktaşla felan muhatap olun.

Yahu Fenerbahçe Spor Kulübü parasını peşin ödeyip araziyi satın almış, Ülker ile yap-işlet-devret modeliyle salon ve AVM yapılması için anlaşmış. Ülker isterse TOKİ'ye yaptırır inşaatı, isterse başkasına. Fenerbahçe'yi bağlayan bir şey yok ki burda, boş konuşmuş TOKİ başkanı. Kimsenin karşılıksız salon yaptığı yok, Ülker bile karşılıksız iş yapmıyor. Bilmem kaç sene AVM'lerin gelirlerini kendileri alacak, yatırdıkları parayı misliyle çıkaracaklar haliyle.

Yok dersen ben anlamam TOKİ yapıyor inşaatı, o zaman şöyle diyeyim. Arsan var, müteahhit sana gelip diyor ver bana burayı bina yapayım sana da 5 tane daire. Müteahhit babasının hayrına 5 daire sahibi mi yapmış oluyor seni?

Sözün özü şu; TOKİ başkanının Fenerbahçe'ye salon yapıyoruz lafı ağız ishalinden başka şey değil. İnşaatın Fenerbahçe ile alakası yok, salonu yaptıran Ülker, Fenerbahçe değil.

Ne ala memleket, TOKI baskaninin spor salonu ile ilgili sozu agiz ishali ama, soz konusu rakibin olunca dogru, oyle mi? Peki bizde nasil oldu? Hadi, Ali Sami Yen arazisini deyis dokustan saymiyorsun, Seyrantepe'den vazgectigimiz o arazinin buyuk bolumunu ne yapacagiz? O stad sayesinde devletin satip para kazandigi arazileri ne yapacagiz? Fenerbahce'nin aldigi o arazi ise acik sekilde peskestir, hem de babasindan.

Şu stat projeleri Türkiye'de de başlasada artık yana yakıla yurt dışında iş aramasak.

Üst Alt