#63 Bartuğ Elmaz - Sayfa 17 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kendi yaş grubunda inanılmaz fark yaratan bi oyun zekası ve ayakları var. Oynarken sanki altyapıya yollanmış as takım oyuncusu gibi oynuyor. Rahatlığından, ayağa attığı uzun paslardan, çıkardığı şutlardan bunu anlayabilirsiniz. Üst grupta ne kadar fark yaratır bu soru işareti. Negatif bi özellik olarak biraz ağır olduğunu söyleyebilirim. Durağan oynuyor biraz. Hızlanma antremanları yapmalı bol bol. Ve savunma anlamında güçlenmeli

Gençlerin maç ritmi bulmasi çok önemli U19la olmuyor bu işler maalesef.. Antalyalı gökdeniz 16 yaşından beri oynuyor kocaeli'de bizim kerem yıllardır alt liglerde .. Biz bu oyuncu geliştirme işini tam beceremiyoruz süper ligdeki çoğu takım benzer durumda.. Bursa'nın gençleri sırf uber yetenekli olduğu için parlamiyor çocuklar düzenli oynatiliyor oynadıkça özgüven kazanıyor.. Ali yavuz alt ligden epey olgun geldi yunusa bakıyorum takımının en iyisi olmuş inşallah bartugu da vakit kaybetmeden iyi bir yere kiralariz .
Ozanı kiralamadan kullandık.

Biz de oynatabiliriz ya hele bu yoklukta.

Ozanı kiralamadan kullandık.

Biz de oynatabiliriz ya hele bu yoklukta.

Ozan istisna 10 yılda 3 tane fayda sağlayacak alt yapı oyuncusu cikardik emre ve semih genç yaşta çöp oldu bir tek ozan devam ediyor. Oyuncuda iş varsa kiralayarak bu süreci hizlandirabiliriz diye düşünüyorum Arda'nın manisa dönüşü harika olmuştu ..Bu şekilde atıyorum 3 senede 20 oyuncu kiralasak 2-3 u gelişse gayet hoş olurdu.. Bu dediğim oyuncuların kariyer gelişimi için de çok önemli yıldız olacak diye beklediğimiz adamlar 20-21 yaşında iskartaya çıkıyor profesyonel maç sayisj 5 i gecmemis sonra 2. Lig 3. Lig hepten geriye gidiyor..

Ozan istisna 10 yılda 3 tane fayda sağlayacak alt yapı oyuncusu cikardik emre ve semih genç yaşta çöp oldu bir tek ozan devam ediyor. Oyuncuda iş varsa kiralayarak bu süreci hizlandirabiliriz diye düşünüyorum Arda'nın manisa dönüşü harika olmuştu ..Bu şekilde atıyorum 3 senede 20 oyuncu kiralasak 2-3 u gelişse gayet hoş olurdu.. Bu dediğim oyuncuların kariyer gelişimi için de çok önemli yıldız olacak diye beklediğimiz adamlar 20-21 yaşında iskartaya çıkıyor profesyonel maç sayisj 5 i gecmemis sonra 2. Lig 3. Lig hepten geriye gidiyor..
Orası öyle de kastım şu, Ozan biraz da ihtiyaç olunca direk kullanıldı. Çok iyi mi oynadı? Hayır ama gösterdi kendisini.

Bartuğ'a da ihtiyaç vardı.

EumyNDLWQAYjH86

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt