#63 Bartuğ Elmaz - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mesela Arda dönemi kimlet vardı alt yapıda ama Arda çıktı. İrfan diye bir çocuk vardı çöp oldu. Cafercan büyük yetenekti kayboldu.

Fiziksel, mental konular daha önemli A takım seviyesi için.
Bilmiyorum takip ediyor musun ama kendisi bireysel de çalışıyor. Emre Çolak denen zübük gibi Bağcılar da mahalle arasında karı kız kovalamıyor. Belli ki bir hedefi var. Ayrıca ahlaki olarakta bizim takıma yaraşır bir futbolcu. Diğer kabiliyetlerini saymıyorum Allah vergisi bir yeteneği mevcut. İnşallah hep beraber göreceğiz kendisini.

Bilmiyorum takip ediyor musun ama kendisi bireysel de çalışıyor. Emre Çolak denen zübük gibi Bağcılar da mahalle arasında karı kız kovalamıyor. Belli ki bir hedefi var. Ayrıca ahlaki olarakta bizim takıma yaraşır bir futbolcu. Diğer kabiliyetlerini saymıyorum Allah vergisi bir yeteneği mevcut. İnşallah hep beraber göreceğiz kendisini.
Yok hiç takip etmedim benimki varsayım sadece.

Alt yapıdan oyuncu çıkmasını herkes ister mesela Karnuçu da çok övülüyordu çocuk sakatlandı, kayboldu bir anda.

Detayli bir scout raporu

Türk futbolunun Toni kroosu olacak inş tam zamanı hazır tribünlerde boş taraftar baskısıda az olacak şans ver hoca bu çocuğa kazanalım bir genç yetenek daha en beğendiğim özelliği ise top daha kendine gelmeden pas atacağı arkadaşını biliyor topu gevelemiyor ayağında

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt