#63 Bartuğ Elmaz - Sayfa 25 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Herkesin tribini mi çekeceğiz yav, forma garantisi falan mı vermesi gerekiyor hocanın? Mevzu paraysa daha da saçma biraz kendini göstersen yeni sözleşme alırsın zaten.

Hoca beğendiğini söylüyor, a takımla çalışıyorsun. Kerem'in geldiği yeri görüp zamanını beklemen lazım. Fırsat geldiğinde de adam gibi oynar formayı alırsın Ozan Kabak gibi. Kendisi bilir.

daha hiç bir bok yapmadan para istemek ne oluyor ya.

Bir de buna ne kadar isteyecek ki ver 1 milyon sonra kirala diyenler olmuş. Kardeş çıkar oynar para kendisini bulur.

Unutmayın Onun Galatasaraya ihtiyacı bizim ona olandan 100 kat daha fazla. Adam olsun götü başı oynamadan çıksın topunu oynasın

Fazla zorlamaya gerek yok, yatsın köşede 6 ay sonra nereye gidiyorsa gitsin.
Benim anlamadığım olay, şimdiye kadar A takımda ne oynadın da pazarlık yapıyorsun ?
Pazarlık zeminin yok bir kere, ya imza atarsın ya da uzatmak istemiyorum dersin.
Gitmek için fiyat yükseltiyor sa zaten bir halt olmaz bundan.

Gscimbom mobil

daha hiç bir bok yapmadan para istemek ne oluyor ya.

Bir de buna ne kadar isteyecek ki ver 1 milyon sonra kirala diyenler olmuş. Kardeş çıkar oynar para kendisini bulur.

Unutmayın Onun Galatasaraya ihtiyacı bizim ona olandan 100 kat daha fazla. Adam olsun götü başı oynamadan çıksın topunu oynasın
Ben dedim, 1m ver kirala demedim. Isteyecegi ne ki max 1m dur dedim, kaldi ki okadar isteyeceginide sanmiyorum. En fazla 500-750 arasi istiyordur.

Senin antrenörun ozorn yerine gedsonu defansa ceken adam, sans veriyor desinler diye 1 mac emin bayrama kaptanlik verip daha sonra yuzune bakmayan adam. Bu altyapidakiler gitmeyip de napsin?

Ben dedim, 1m ver kirala demedim. Isteyecegi ne ki max 1m dur dedim, kaldi ki okadar isteyeceginide sanmiyorum. En fazla 500-750 arasi istiyordur.

Senin antrenörun ozorn yerine gedsonu defansa ceken adam, sans veriyor desinler diye 1 mac emin bayrama kaptanlik verip daha sonra yuzune bakmayan adam. Bu altyapidakiler gitmeyip de napsin?
istemiyorsa gitsin kardeş aynı şeyleri söyledik aslında.

Gitsin yolu bahtı açık olsun

istemiyorsa gitsin kardeş aynı şeyleri söyledik aslında.

Gitsin yolu bahtı açık olsun
Tabiki istemiyorsa gitsin, ki ben olsam bunlari yapan hocaya guvenmezdim acikcasi.

Yani istedigi abartili bi ucret degilse hocanin oyuncu da fedakarlik yapmali laflarini, yok aslolan gs falan laflarini boş buluyorum. Öyle ise kendisinin 7 ceddini gecindirecek parasi var, allah dahada cok versin ama Bizden aldigi maasi aslolan gs diyip indirsin o vakit..

Ne yapmis da bu arkadas 1 m tlyi hakediyor ? Aytac Oğulcan örnekleri falan da dogru degil. O adamlar süper ligde oynamis, belli bir kariyeri olan adamlar. Fiyat fazla dersin eyvallah.

Kendisinin menajeri mirsad turkcanmis zaten. Ya avrupaya ya fenere falan götürür o herif, karin agrisi belli yani.

Ayrıca bugün bartuga verirsen o parayi, altyapidan cikan her topçu elinde oynatır kulübü.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt