#64 Jason Denayer - Sayfa 56 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bu forumda Linnes yerden yere vurulurken ilk gününden beri savundugum sey, kendisinin iyi bir takimda faydali olabilecegi ve söylendigi kadar kötü olmadigi idi. Molde sistemin cok iyi parcasiydi. Bu yüzden savunuyordum.

Rodriguese beyinsiz fln denirken, yine ayni seyleri savunuyordum.

Simdi aynisi Denayer icin yapiliyor bu forumda; Kötü bir dönemde kötü bir takima geldi, o takima ragmen, en kritik bölgelerden birinde oynamasina ragmen iyi isler cikardi.

Ama bu forum cok aceleci, en ufak hatasinda kafa ister. Ve nedense bilmiyorum ama bu Denayer hakkinda algi olusmus, bi kurtulamiyor millet.

Istediginiz kadar kudurun, Terim bu adamin potansiyelini görüyor ve aldiracak. Cok yerinde bi karar.

terim geldiginden beri daha iyi oynadigini kabul ediyorum ancak hala yetersiz. rakibi kaçiriyor ve hava toplarinda güvenilmez. vasat savunma özellikleri yüzünden bu haliyle ancak rotasyonda iş yapar.

terim geldiginden beri daha iyi oynadigini kabul ediyorum ancak hala yetersiz. rakibi kaçiriyor ve hava toplarinda güvenilmez. vasat savunma özellikleri yüzünden bu haliyle ancak rotasyonda iş yapar.
1) Herif hava topuna çıkmaktan korkuyor resmen.
2) Poziyon bilgisi yok.
3) Hamle yapmak yerine rakiple temaslı oynasa bu kadar saçma sapan hatalar yapmayacak. Adama hakaret için demiyorum ama bir stopere göre inanılmaz derecede korkak. Maicon da Serdar da mesela bu konuda beton gibiler ve korkusuzlar.
Ki bu da karakterislik bi özelliktir. Sonradan filan kazanılmaz.

Kendimden biliyorum. Kendimi de Denayer'e benzetiyorum bak bazı yönlerden. Halı sahada filan oynarken ben mesela sağ bek oynarım. Bende iyi ciğer var ve keçi gibi inatçıyımdır. O yüzden pek açık vermem. Gel gitleri iyi yaparım. Öte yandan çalım atma, top tutma, pas atma konularında hiç iyi değilim ama deli sprint atarım. Fenerde Markovic vardı bi ara onun gibi işte.

Velhasıl kelam, kafa topuna çıkma işini hiçbir zaman çözemedim. İşin garip kısmı öyle ürkek biri filan da değilimdir gayet temaslı oynayan biriyim ama bir türlü kafa topuna çıkmaya cesaret edemiyorum, kaçıyorum. O yüzden anlayabiliyorum az çok, kesinlikle değişecek bir şey değil bu.
Denayer'de hem temaslı oyun yok, hem pozisyon bilgisi yok, hem de kafa topu yok. Böyle adam nasıl iyi stoper olacak allasen? Geçsinler böyle işleri. En fazla PL'de Sunderland tarzı orta sıra mücadelesi veren takımda oynar. Onda da bol bol küfür yer.

1) Herif hava topuna çıkmaktan korkuyor resmen.
2) Poziyon bilgisi yok.
3) Hamle yapmak yerine rakiple temaslı oynasa bu kadar saçma sapan hatalar yapmayacak. Adama hakaret için demiyorum ama bir stopere göre inanılmaz derecede korkak. Maicon da Serdar da mesela bu konuda beton gibiler ve korkusuzlar.
Ki bu da karakterislik bi özelliktir. Sonradan filan kazanılmaz.

Kendimden biliyorum. Kendimi de Denayer'e benzetiyorum bak bazı yönlerden. Halı sahada filan oynarken ben mesela sağ bek oynarım. Bende iyi ciğer var ve keçi gibi inatçıyımdır. O yüzden pek açık vermem. Gel gitleri iyi yaparım. Öte yandan çalım atma, top tutma, pas atma konularında hiç iyi değilim ama deli sprint atarım. Fenerde Markovic vardı bi ara onun gibi işte.

Velhasıl kelam, kafa topuna çıkma işini hiçbir zaman çözemedim. İşin garip kısmı öyle ürkek biri filan da değilimdir gayet temaslı oynayan biriyim ama bir türlü kafa topuna çıkmaya cesaret edemiyorum, kaçıyorum. O yüzden anlayabiliyorum az çok, kesinlikle değişecek bir şey değil bu.
Denayer'de hem temaslı oyun yok, hem pozisyon bilgisi yok, hem de kafa topu yok. Böyle adam nasıl iyi stoper olacak allasen? Geçsinler böyle işleri. En fazla PL'de Sunderland tarzı orta sıra mücadelesi veren takımda oynar. Onda da bol bol küfür yer.

Takımın Felicity Smoakı bilmem katılır mısın.

Beyler bir soluklanın bu arkadaşın 8+ milyon bonservisle gelmediğini, 3 milyon maaş almadığını aklınıza getirin ve performansını değerlendirin. Hata yapıyor mu evet, eksikleri var mı evet ama düşük bonservis ile alıp gelişme potansiyeli olan, bekleneni veremese de Avrupa kamuoyunda wonderkid olarak kendini öne çıkarmış, klübümüz ile de bir şekilde bağ kurmuş bir oyuncuya çöp atalım vs. demeyin pls. Olur da hayal kırıklığı çıksa bile en kötü ihtimal zarar ettirmez. Linnes, Rodrigues ve hatta Donk örneğini düşünün ki Denayer farklı bir nokta da.

DdlRFfIXcAAOnTQ.jpg

Üst Alt