#64 Jason Denayer - Sayfa 60 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Suan fazla guven vermiyor bana nedense, asla as stoper olamaz cunku stoper meziyetleri az. Orta sahada felan denenebilir ama

Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro

22 yasinda pique, chiellini gibi futbolcular bile cok iyi degildi. Stoper yasi yükseldikce iyilesir. Mutlaka alinmali

Gesendet von meinem XT1580 mit Tapatalk

Ole

Türk devi Galatasaray, Jason Denayer’in tapusunu alacak mı? İddia odur ki almak istiyor ama onu ilk farkeden kulüp de G.Saray değil. Beşiktaş’lı Medel’in tavsiyesiyle Inter kulübü de Denayer’i takip ediyor. Ayrıca Denayer, Atletico Madrid’in de radarına girmiş durumda.

Hatta Inter'in Denayer için bir teklif yaptığı da söyleniyor. İlgilenen diğer kulüp olan Atlético de Madrid'in teknik direktörü Simeone, oyuncunun çok işlevliliğini seviyor, ancak şimdi önceliği takımındaki diğer pozisyonları güçlendirmek olacaktır.

DehJnnVXUAERHZq.jpg:large

Şampiyonlar Liginde oynayan bir kulübün 4 kişilik stoper rotasyonundaki 4.oyuncu olabilir.
Bu şekilde alınacaksa alınsın.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Manchester Evening News’ın haberine göre Guardiola’nın yüzüne bakmadığı Denayer, Galatasaray’da -önemli bir figür- olarak şampiyonluk yaşayınca Guardiola onu kampta deneyip son kararını verecekmiş. Çünkü çocuk daha 22 yaşında ve gelişime hala çok müsait.

Dd4XF-6UwAEHaNT.jpg
Cümle daha çok "Ancak 22 yaşında ve City'de yapabileceğine dair herhangi bi belirti göstermedi. Son karar için Pep'in önce antrenmanda görmek isteyebileceği oyunculardan bir diğeri" şeklinde yazılmış. Oldukça olumsuz, düşük beklentili kısaca.

Her sene daha iyi oldugunu goruyorum sahsen. 2 yil daha bizde oynamaya devam ederse ondan sonra takimin degisilmez oyuncusu olabilir kanaatindeyim. Yasi henuz 22 bunu da unutmamak gerek.

Her sene daha iyi oldugunu goruyorum sahsen. 2 yil daha bizde oynamaya devam ederse ondan sonra takimin degisilmez oyuncusu olabilir kanaatindeyim. Yasi henuz 22 bunu da unutmamak gerek.

Öyle de aga 5 milyona Fernandoyu aldık bunlardan,gidip 7-8 e felan alırlarsa tam sövmelik yani

O haberlere de gram inanmıyorum bizden başka isteyen yoktur Denayer'i

Üst Alt