#64 Jason Denayer - Sayfa 72 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Apoya laf ediyorduk basimiza gelenlere bak lan
Parayla transfer yaptı diye de kele laf ediyoruz, bu heriflerde para da olsa yapamıyorlar. Birisi 10 milyon cash parayı gitti dünyada başkası yokmuş gibi ligden oyuncuya sapladı ya kafayı yememek elde değil.
Kulüp başkanlığı artık başarı için değil kendini pazarlama için bir makam oldu.

Yazık çok yazık ne diyeyim, bu kulübün adam olması için tek çözüm var

Net 2 demek brüt 3.5 demek. Zor üstat.

1.5a ok dese belki olur.
Bunu diyebilme potansiyeli olan bir futbolcu da ondan dedim. Tabi şu an top 5 ligde, eskisi kadar bizi arzu ediyormudur bilemem.

Tüm bunların dışında bonservissiz Denayer gibi bir oyuncuyu Avrupa'da birçok kulüp rahat bırakmayacaktır.

Hayırlısı ama şu an kulüpteki yetkililerin bunu sonuna kadar zorlaması lazım.

Jason Denayer yaza kadar Lyon'la sözleşmesini uzatmazsa, sezon sonu Lyon'dan bonservissiz olarak ayrılabilecek. Jean-Michel Aulas Denayer hakkında konuştu: "Hâlâ sözleşme uzatma şansımız var. Bu olmazsa, başka alternatifler gündemimizde."

Takımımıza katılması şart açıkçası böyle bir fırsat karşımızda iken.

Doğruya doğru şu an Denayer'i buraya getirecek maddi koşullar da yok, Denayer için de geri adım gibiyiz.

Ama serde Galatasaray'lılık olunca insan istiyor.

Marcao-Denayer hattını izlemek isterim. Nelsson da satılır.

Marcao - Nelsson ikilisinden biri iyi bir rakama satılır ve yerine Denayer alırsa harika bir hamle olur.

Marcao'nun sol ayaklı stoper olmasından dolayı, satılacaksa Nelsson'un satılmasını tercih ederdim şahsen.

Üst Alt