#64 Juan Mata - Sayfa 59 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Ne yalan söyleyeyim şöyle çok gol lazım olan bir maçta araya zehri salar galibiyeti getiren kilit açıcı pası verir diye bekledim tüm sezon ama olmadı

Genele bakınca kötü bir transfer ama herifi sevmemek mümkün değil

Sezonun performans anlamında en geride kalan transferinlerinden biri kulübün tanıtımı, vizyon anlamında ekstraları olan bir transfer her zaman bizden olumlu olarak övgüyle bahsedecektir ...

4-5 tane maçı çözse yeter dedim de onu bile yapamadı. Neyse, İspanya'da filan bizi övecek bir başka dünya yıldızı kazandık en azından. :D

Pek katki veremese de boyle bir karakterin bir sene gelip oynadigi sezonda takimin sampiyon olmasi cok onemli. Bundan sonra Drogba'lar, Sneijder'ler, Mancini'ler gibi kulubumuzun elciligini yapacaktir. Ispanyol veya Avrupali futbolcu transferlerinde kendisine akil danisildigi zaman cok olumlu konusacagindan suphem yok.

Galatasaray bir his takimidir..

Sezon başında kendisi yerine James'i istemiştim ama olmadı. Babacan tavırları, aidiyeti güzel ama 1,9 milyon Euro'luk külfete değmezdi. Neyse yine de güzel hatırlayacağız.

Üst Alt