#66 Arda Turan - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#66 Arda Turan

Selçuk'un, Burak'ın 3 milyon euro kazandığı takımda Arda kim bilir yarım sezon için kaç para istedi. Gelip de çerez parasına top oynayacak değildi ya. Bizim o dönemdeki yönetimi bilmiyoruz sanki. Arda'yı almak için mutlaka girişimde bulunmuşlardır ama ekonomik sebepler el vermemiştir.
Kesin "komik teklif" yapmışız dır.
Çok şükür bunu gazetecilerle açık açık beyan etti Arda ki, bu olaydan haberimiz oldu.

Transfer Istihbarat Şefi

Bayrampaşaya yakın oturuyorum bende.Ardayı çok yakın arkadaşlarından biriyle konuştum bugün.Arda 78 kiloya inmiş atletico daki fit dönemi gibi.Çok ama çok istekli diyor.Tek eksik maç eksiği.Yeteneği zaten gelmiş geçmiş en iyi yeteneklerden ülkemizde.İnşallah kariyerinin sonlarında faydalı olur.Ben ümitliyim az da olsa.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

78 kilo az degil ki Arda boyunda ve vücut tipinde bir futbolcu icin.

"Hayat da hepimiz kinci şansı hakedecek şeyleri yaparız. Galatasaray değerli ile yetişmiş, Fatih Terim olarak, Ona bir şans kapısı açılmasından yanayım.."

Fatih Terim

Transfer Istihbarat Şefi

ben arda'dan iyi futbol beklemiyorum. Bizi şu abdürrahim belasından kurtarsın istiyorum sadece. Öpücükle futbolcu alacağını sanıyor hala.

1 sene oynar ve bence çok da iyi oynamaz.. Sonra yarım dönem eğitim alıp direkt sportif direktör olmasını istiyorum.

kendisi de zaten böyle bir istiyor. FT sadece futbolculuk için olsa almazdı.

Arda Turan en azından kuşlardan birine gitmedi zamanında. Gokhan ve Caner gibi yapmadk , gitmek istese giderdi. Ardamıza sahip çıkalım

Verstuurd vanaf mijn EML-L09 met Tapatalk
12873.jpg

Üst Alt