#66 Arda Turan - Sayfa 46 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#66 Arda Turan

Sene başında bize gelmeden söylemiştim. Adam futbolu bırakalı çok oldu. Bu yaşında da geri dönemez. 15 dakika girip kalitesiyle bir şeyler yaparsa ne ala, yoksa 11 girsin takımı şampiyonluğa taşısın falan bunlar tamamen hayal.

Ayrıca ben Arda'yı 10 numara oynatırım.

Kanat oynatmak Fatih Hoca'nın hatası.

"kupa macini bile konuşur olmuşsunuz" diyor arda beyfendi.bak kardesim seni Galatasaray taraftarinin yüzde 90i istemiyordu.Biz her maci konusuruz.Antreman macinda bile kicini kaldiramiyorsan elestiririz anlatabiliyormuyum? Taraftara yine atarlanmaya başlamış.canini dişine takarak oynayacaksin, öyle laubali laubali takilmak yok artik bu takimda.Öyle aglamakla,Galatasaray benim evim demekle olmuyor bu isler. Taraftara cevap vermeyi birakta futboluna konsantre ol yoksa sene sonu yine gidersin bu takimdan.

Bence öne geçtiğimiz maçlarda topun bizde kalmasını sağlamak için kullanılmalı malum top ayağındayken kolay kolay kaybetmiyor. Kaybetmediği geriye kalan tek özelliği bu herhalde.

Ilk 11 de görmek istemiyorum.

sent via GSC

Normal şartlarda yedek başlamalı. Sivas maçındakinden farkı Oğulcan'ın 11'de olup Arda'nın kesilmesi olmalı. Arda sıkışan maçlarda son yarım saat girip orta, bireysel yetenekle filan fark yaratabilir. Şu anki durumuyla kesinlikle Kılınç'ı, vicdanen de Oğulcan'ı kesmeyi hak etmiyor.

Dandik penaltıyı aldıran bu adamın sahada yarattığı kaostur. Bu olmayıp rezil oyunda rölantide gitsek o golü de atamazdık. Kötü işleri var ama böyle kaos maçlarında her şartta katkı vereceği aşikar. Anlık oyuncu kalitesi olarak Allah muhtaç etmesin diyelim ama bu adamı suçlamak da fazla önyargı olur.

Üst Alt