#66 Arda Turan - Sayfa 96 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#66 Arda Turan

Bu arkadaş takıma kattığı hırsı ve saha içinde hocaya verdiği destek ile şampiyonluğa büyük katkı verecekti, ne oldu o iş ?

ligin lideri konumundalar iste daha ne yapsin adam

5b0d1c3dae298b43cd1bc309.jpg

Makul bir kontrat ile uzatmalı diyordum ilk yarı biraz iyiydi ama bu fizikle takımda kalması cidden anlamsız olur. Fatih hoca gibi Arda'da gitmeli görüşüne sahibim artık keza Donk-Linnes-Ömer-Akbaba-Taşdemir ve Şener'de bu listede olmalı.

Maçların yarışında oynayınca mı ne kontratı otomatikman uzuyordu.

Umarım hoca en azından bu konuda hata yapmaz ve oynatmaz bu gereksizi.

Fit olmayan adam artik bize gelmesin. Bize gelen zaten en az bir adim geri gidiyor fizik ve kondisyon acisindan.

Bundan aldigimiz oyunculari batirmadan en gece 2 sene sonra satmak olur bundan sonra.

Takımın abilige falan ihtiyacı yok.Zaten dünyada nerede böyle bir olay var, abilik camianın çocuğu falan.profesyonellik 0
En azından saha içinde takımı ateslemesini bekliyoruz o da yok eeeeh

Hakkında eskiden beri en olumsuz yorumları yazan biri olarak, yine de böyle ''Burnu sürtülmüş, rica, minnet'' şeklinde gelişine pek tepki göstermemiştim. Ancak umduğum az miktar katkıyı bile sağlayamadı. Kadro yetersiz ve oyun içinde liderlik yapacak oyuncuya böylesine ihtiyaç duyulurken, sahadaki hali için en uygun kelime ''Acziyet'' dir, hangi liderlik?..

Seneye 1 yaş daha almış, bu seneki kadar kendisini camiaya yeniden kabul ettirme motivasyonu da kalmamış olacak. 5 milyon TL az para değil, havaya savurmak yerine iki tane genç oyuncu transfer edersin, birisi biraz tutsa yeter. BJK Dorukhan' ı 150 bin Euro gibi bir bedelle almıştı mesela, o ağır sakatlığı yaşamasa şu an Avrupa' da oynuyor olurdu muhtemelen...

Üst Alt