#67 Eray İşcan - Sayfa 85 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
iğrenç bir gündü

Galatasaray Sportif A.Ş., profesyonel futbolcumuz Eray İscan ile sözleşme yenilendiğini Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) gönderdiği açıklamayla bildirdi.

Kamuyu Aydınlatma Platformu'na gönderilen açıklama şu şekilde:

Profesyonel futbolcumuz Eray İşcan'ın sözleşmesinin 2014-2015, 2015-2016 ve 2016-2017 sezonlarına ait mali şartları aşağıdaki gibi değiştirilmiş ve sözleşmesi 2017-2018 sezonunu kapsayacak şekilde uzatılmıştır.

- 2014-2015 sezonu için 700.000 TL sabit transfer ücreti ve 15.000 TL maç başı ücret
- 2015-2016 sezonu için 800.000 TL sabit transfer ücreti ve 15.000 TL maç başı ücret
- 2016-2017 sezonu için 900.000 TL sabit transfer ücreti ve 15.000 TL maç başı ücret
- 2017-2018 sezonu için 1.000.000 TL sabit transfer ücreti ve 15.000 TL maç başı ücret

Vayyy bee bu Eray denen kazma bu sene 1.000.000 TL alıyor ve bugunku muthiş!!!! performansla 15.000 TL mi kazandı???

Valla sozun bittiği yerdeyiz..

Millet ayda yaklasık 2000 TL kazanmak için bir yerlerini yırtıyor.. Bu hırto yatarak, olmaz golleri yiyerek 15.000 TL yi bir gunde kazanıyor.

PESSS :((

muslera 40 mac oynayip bjk deplasmaninda hata yapior
bu herif 3-4 mac oynayip konyada
normal bisey. adamlarin kalecisi de cok daha kariyerli adam olmasina ragmen o da cuval bir gol yedi

Carraco ile ilgili; ne yönetim, ne teknik ekip bir şey söylemiyorlar, muhabirlerde sormuyor sanırım..

Ne oldu bu arkadaşa yahu?

ne gibi? kariyerinde 18 mac olan ve yilda 3-4 mac anca oynayan 27 yasindaki kalecinin hata yapmasinin normal oldugunu dusunmem gibi mi? yedekte curuyerek giderek iyi olan kaleci var mi futbol tarihinde?

Bu maç özelinde değil, Eray hakkındaki genel yorumların hep bu yönde. Eğer göremediğim bir şey varsa, anlatırsan dinlemeye hazırım. Nedir bu herifin olayı? Daha geniş açıdan bakayım diyorum, altyapı kriteri vs. desen onu da sağlamıyor. Kariyerinde 18 maç olan kaleci önce dönüp kendine baksın neden 18 kere oynadım diye. Gerçi Eray'a da kızamıyorum herifin kapasitesi bu kadar. 2. lig seviyesinde oynayamayacak herife 4-5 senelik kontrat veren yönetimin aklına tüküreyim.

Bu maç özelinde değil, Eray hakkındaki genel yorumların hep bu yönde. Eğer göremediğim bir şey varsa, anlatırsan dinlemeye hazırım. Nedir bu herifin olayı? Daha geniş açıdan bakayım diyorum, altyapı kriteri vs. desen onu da sağlamıyor. Kariyerinde 18 maç olan kaleci önce dönüp kendine baksın neden 18 kere oynadım diye. Gerçi Eray'a da kızamıyorum herifin kapasitesi bu kadar. 2. lig seviyesinde oynayamayacak herife 4-5 senelik kontrat veren yönetimin aklına tüküreyim.

yilda 3-4 mac oynayan adamin neyini elestireyim hem de kaleci gibi baski yuksek olan bir mevkide
dedigim gibi bu kadar az oynayan bir oyuncunun gelismesi ya da hata yapmamasi beklenemez kaleci oldugunu ve GSde oynadigini da hesaba katarsak

yilda 3-4 mac oynayan adamin neyini elestireyim hem de kaleci gibi baski yuksek olan bir mevkide
dedigim gibi bu kadar az oynayan bir oyuncunun gelismesi ya da hata yapmamasi beklenemez kaleci oldugunu ve GSde oynadigini da hesaba katarsak

Böyle bir profilin GS'de oynaması asıl sorun zaten. Hayır çıkıp kaleye her geleni kurtarsın gibi bir beklentim de yok. Yediği ilk golün fırsat bulamamakla vs. alakası yok örneğin. Direk fundamental hata. 3-4 maç oynayacak, onda da sıvayacaksa nasılsa niye maaş veriliyor buna? Eleştirmek bile vakit kaybı aslında haklısın. Hala kadroda tutan veya oynatanlar eleştirilmeli.

Böyle bir profilin GS'de oynaması asıl sorun zaten. Hayır çıkıp kaleye her geleni kurtarsın gibi bir beklentim de yok. Yediği ilk golün fırsat bulamamakla vs. alakası yok örneğin. Direk fundamental hata. 3-4 maç oynayacak, onda da sıvayacaksa nasılsa niye maaş veriliyor buna? Eleştirmek bile vakit kaybı aslında haklısın. Hala kadroda tutan veya oynatanlar eleştirilmeli.

iyi sen kararini vermissin renktas bana niye soruyon ki o zaman
bana bisey sorup cvptan bagimsiz biseyler soyluosun

iyi sen kararini vermissin renktas bana niye soruyon ki o zaman
bana bisey sorup cvptan bagimsiz biseyler soyluosun

Muslera 40 maç oynuyor bjk maçında hata yapıyor, bu da çıkıp yapsın diyip normalleştirmek ne kadar doğru? Nedir bu adamın olayı dedim. Yılda 3-4 maç oynayan adamın nesini eleştireyim dedin. Soruma bi cevap alamadım ben de kendi görüşüm ile birlikte kendi adıma konuyu kapattım.

Ha Eray'ı beğeniyor da olabilirsin, yargılayacak değilim. Senin görüşündür, katılmasam da saygı duyuyorum. Katılmadığım kişiyi kendi görüşüme yaka paça çekecek halim yok. Neyse, gereksiz bir herif için fazla bile laf kalabalığı yaptım. İyi forumlar. :hat:

Muslera 40 maç oynuyor bjk maçında hata yapıyor, bu da çıkıp yapsın diyip normalleştirmek ne kadar doğru? Nedir bu adamın olayı dedim. Yılda 3-4 maç oynayan adamın nesini eleştireyim dedin. Soruma bi cevap alamadım ben de kendi görüşüm ile birlikte kendi adıma konuyu kapattım.

Ha Eray'ı beğeniyor da olabilirsin, yargılayacak değilim. Senin görüşündür, katılmasam da saygı duyuyorum. Katılmadığım kişiyi kendi görüşüme yaka paça çekecek halim yok. Neyse, gereksiz bir herif için fazla bile laf kalabalığı yaptım. İyi forumlar. :hat:

ne dedigim gayet acik erayi begenip begenmeme meselesi degil, ztn kafanda kurmussun bu herif erayi begeniyor hesap sorayim diye yaziosun msjlari belli. dedigim sey farkli ve acik bir sekilde ifade ettigimi saniyorum

ne dedigim gayet acik erayi begenip begenmeme meselesi degil, ztn kafanda kurmussun bu herif erayi begeniyor hesap sorayim diye yaziosun msjlari belli. dedigim sey farkli ve acik bir sekilde ifade ettigimi saniyorum

Yoo, kimseye hesap sormak haddim değil. Öyle rövanşist hareketlerim de yoktur. Aslında ilk mesajına da yazmayacaktım ama kötü oynadı deyip geçmek varken ne var ki bunda vs. deyip insanların aklıyla alay edilince yazmış bulundum.

Yoo, kimseye hesap sormak haddim değil. Öyle rövanşist hareketlerim de yoktur. Aslında ilk mesajına da yazmayacaktım ama kötü oynadı deyip geçmek varken ne var ki bunda vs. deyip insanların aklıyla alay edilince yazmış bulundum.

kotu oynayip oynamadigini bilmiyorum maci izlemedigim icin, golden bahsettim sadece
hata yapmasi anormal degil diyorum
5. kez soyluyorum bunu malesef

Hoca yabancı sınırı lazım diye Carrasso'yu kadro dışı bıraktı. Sınırı doldurmayınca göndermedik. O nedenle götürmemiştir Konya'ya. Bugünden itibaren takıma geri döner.

kotu oynayip oynamadigini bilmiyorum maci izlemedigim icin, golden bahsettim sadece
hata yapmasi anormal degil diyorum
5. kez soyluyorum bunu malesef

Anlama sorunum yok şükür, zemini kaydırmaya da hiç gerek yok. Lato gibi Eray'ın da hata yapması anormal değil. Bahsettiğim mevzu zaten o değil. Ben başka bir şey sordum sen aynı cevabı vermeye devam ettin. Neyse, anlaşamadığımız konusunda anlaşıp dağılalım. :k19:

Üst Alt