#7 Adem Büyük - Sayfa 27 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Saldım zaten alıntıladın ya yoksayamıyorum ama alıntılamayacağım ben ikiletmem bilirsin daha yeni söyledi... Ayrıca bir daha bana lan deme üstat aramızda hürmet ettiğim bir hukuk var bozmayalım ben farklı yaş gruplarıyla farklı yazışıyorum sen benden çok küçük değilsin yaşıt sayılırız sana ulan demem o yüzden sen de bana deme hayırlı galibiyetler tadını çıkaralım...
Galibiyet falan diyordun?

Galibiyet falan diyordun?
Galip gelememize sevindin diyeceğim de ihtimal vermiyorum ayrıca bana sorarsan her ne kadar beraberliğe üzülsem de takım için uefaya gitmemek hayırlısı oldu hem de yedekler kendini gösterdi... Bu kadar eksiğe rağmen harikayız... Lemina, Seri, Andone filan olmayaydı ideal 11imizi bulsaydık şimdi 3 kulvarda da avantajlı olurduk ki süper kupayı aldık zaten türkiye kupası başlamadı ligde de iyi durumdayız fener dışında ciddi rakip yok o da koparamıyor... Bence gereksiz telaş... Belki de Fatih hoca çöpleri tespit ettiğindendir bu telaş üstat ;)

Galip gelememize sevindin diyeceğim de ihtimal vermiyorum ayrıca bana sorarsan her ne kadar beraberliğe üzülsem de takım için uefaya gitmemek hayırlısı oldu hem de yedekler kendini gösterdi... Bu kadar eksiğe rağmen harikayız... Lemina, Seri, Andone filan olmayaydı ideal 11imizi bulsaydık şimdi 3 kulvarda da avantajlı olurduk ki süper kupayı aldık zaten türkiye kupası başlamadı ligde de iyi durumdayız fener dışında ciddi rakip yok o da koparamıyor... Bence gereksiz telaş... Belki de Fatih hoca çöpleri tespit ettiğindendir bu telaş üstat ;)
Galibiyet diyordun hikaye anlatma. Nerde galibiyet

ne boş mesaj

Fikrini beyan ettiğin için teşekkürler üstat bir paragrafa üç kelam;)
uefaya gitmeme masallar = vizyonsuz ve kalitesiz bir bakış açısı
harikayız?? ne açıdan kendi sahanda verkaça girip oyun açınca harika olmuyor. takım rakip sahada çogalırken yaşlanıp kanser olup ölüyo,
ideal 11 diyorsun sezon başını geçtim hazırlık maçlarından beri kim başında ne konuda ısrar ediyor ve sıkıntı apaık kaç maçtır bize hem görsel hem sonuç olarak geliyo.
fatih hoca getirdgi çöplerin kendi algı çöplugu oldugnu fark ederse belki bişiler olr.
he tek rakip fener he.

uefaya gitmeme masallar = vizyonsuz ve kalitesiz bir bakış açısı
harikayız?? ne açıdan kendi sahanda verkaça girip oyun açınca harika olmuyor. takım rakip sahada çogalırken yaşlanıp kanser olup ölüyo,
ideal 11 diyorsun sezon başını geçtim hazırlık maçlarından beri kim başında ne konuda ısrar ediyor ve sıkıntı apaık kaç maçtır bize hem görsel hem sonuç olarak geliyo.
fatih hoca getirdgi çöplerin kendi algı çöplugu oldugnu fark ederse belki bişiler olr.
he tek rakip fener he.
Tek rakip fener evet ama başlığa yazamıyorum daha fazla istersen özele gel iyi akşamlar

Lemina'ya olumsuz yorum yapıyorsan seni esefle kınamak zorunda kalacağım ustat

Üst Alt