#7 Adem Büyük - Sayfa 49 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Hocayla ciddi bir sürtüşme, anlaşmazlık yaşadığını düşünüyorum. Bu kadar verimli herifi bedavaya dehlemek bizim bile yapacabileceğimiz bir aptallık değildir, değil mi?

Eyüp Yıldız: Babel, Belhanda, Sekidika ve Ozornwafor ile yollar kısa süre içinde ayrılacak. Babel'e Hollanda'dan teklifler var. Belhanda'nın satışı artık daha gerçekçi. Arap ve Katar kulüplerinden resmi teklifler kulübe ulaştı. Sekidika ve Ozornwafor ise kiralık gidecek. Ozornwafor için Almeria ve 2 Süper Lig takımından teklif var. Bu ayrılıklar sonrası Galatasaray'ın güncel yabancı sayısı 9 olacak.

Eyüp Yıldız: Yabancı sayı Etobo ile birlikte 10 olacak. Galatasaray 4 yabancı futbolcuyu daha kadroya dahil edebilecek.

3.5 milyon tl maaşı olan topçunun 2 milyon alacağı var kısmı da yalanın kuyruklusu tepkiyi azaltmak için yapıyorlar ki doğru olsa bile 11 gol atan topçu 2 milyon tl karşılığı bırakılmaz.

Galatasaray'da ilk hamle oyuncusu olmak yerine çilekeş Malatya'nın 11'i olmak ha, ilginç bir kariyer planı. Bunu medyadan okuduysan yüksek ihtimal hocanın kalemlerinin aklama çabalarıdır, sen bizzat biliyorsan ona bir şey diyemem.
Yok medyadan okudum Alacaklarından da vazgeçmiş. Gitmek istiyor belli ki. Kariyerinin sonları artık düzenli oynamak isteyebilir. Herkes Tarık Çamdal değil.

geldiğinde ben dahil büyük bir kesim istememişti ama herkesi müthiş yanılttı. Ben en azından bu sene kalmasını isterdim, belki de 60 maç falan yapacağız. Adem forma bulamam diye gittiyse yanlış yaptı. En az 10-15 maça 11'de çıkardı, 20-25 arası da sonradan girerdi.

Neyse yolu açık olsun

Üst Alt