#7 Adem Büyük - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
arkadaşlar bu oyuncuyu fatih hoca 1 sene önce istemişti. Arkadaşı bizim arkadaşımız. Bundan malatya forması istedik az beklesinler galatasaray forması yollarım demişti. Tamam çerçöptür belki ama Fatih hoca istediğine göre de illa ki bazı özelliklerinden faydalanmak isteyecektir.
Lütfen teknik ekipten fazla futbolu bilip ilk maçtan adamı itin kçına sokmayalım.

Ya kötü bile oynasa oyuncuyu eleştirmek başka hakaret dolu sözlerle kendi oyuncumuzu rezil duruma düşürmek başka diye düşünüyorum

Bir sene önce istediyse hoca daha vahim, neyini görmüs de begenmis onu anlamadim ilaki kulanacak hoca ademi ama macin son dakikalarinda oyuna sokarak ve Kupa maclarinda oynatarak ama is yari Final veya Finale gelince güvemedi icin de oynatmaz. Sonucta tamam bonserviz verilmedi ama yilliki da Euro olarak cok olmasa bile TL olarak da az bir para degil. Onun icin alt yapidan bir genci bunun yerine Kadroya monte etsek ayni verimi alir ama cok daha ucuza oynardi.

93 Sol Kanat , 79 Santrafor , 26 Sağ Kanat oynamış. Dün oynadığı mevki en alakasız olduğu mevkiydi. Linç etmek için erken olduğunu düşünüyorum.
Ben bu yanlis mevkide oynamisa tam olarak katilmiyorum orta saha veya defans da oynamadi süre ister sag veya sol kanat, isterse ikinci Forvet veya tek Forvet oynasa cok da birsey fark etmez sonucta futbolunu unutmuyor ters mevkide oynasa bile en fazla belki iyi orta kesemez ters ayagi oldu icin.

Ardayı istemiyorum gelmesini ama şu adam yerine Arda olsun kadroda daha iyi. Umarım Fatih hoca Erman Kılıç transferi gibi bedavaya alır sezon başlamadan bonservisi ile satar para kazanırım diye düşünerek transfer etmiştir. Buna gerçi para ödeyecek takımda çıkmaz.

Bir sene önce istediyse hoca daha vahim, neyini görmüs de begenmis onu anlamadim ilaki kulanacak hoca ademi ama macin son dakikalarinda oyuna sokarak ve Kupa maclarinda oynatarak ama is yari Final veya Finale gelince güvemedi icin de oynatmaz. Sonucta tamam bonserviz verilmedi ama yilliki da Euro olarak cok olmasa bile TL olarak da az bir para degil. Onun icin alt yapidan bir genci bunun yerine Kadroya monte etsek ayni verimi alir ama cok daha ucuza oynardi.
Milli takıma çağırmıştı sanırım o dönemlerde beğeniyordu ki o dönemlerde cidden iyi adamdı, işte potansiyel varsa ben çıkartırım diye düşündü herhalde.

Böyle de bir röportajı vardı :

Milli takıma çağırmıştı sanırım o dönemlerde beğeniyordu ki o dönemlerde cidden iyi adamdı, işte potansiyel varsa ben çıkartırım diye düşündü herhalde.
Ozamanlar iyi olabilirdi ama aradan kac yil gecmis, hala o birakti dönemdiki adem olmasini beklemiyordu heralde, tamam dünkü hazirlik maciyidi ama resmen bana selcuku hatirlatti, futbol bunu resmen birakmis, böyle oyuncuyu da Rotasyon icin kulanmamiz yedek külübesinin kalitesini düsürüyor, zaten suanki transferlerin arasinda en kötüsü kesinlikle adem

Üst Alt