1605166679835.png

7 AYDIN YILMAZ

Orta SahaDoğum Tarihi:

1988-01-29


Doğum Yeri:
İstanbul


Oynadığı Takımlar:
1998-2005 Galatasaray (altyapı)

2004-2006 Galatasaray A2

2006 - Galatasaray

2007 Manisaspor (kiralık)

2008 İstanbul BŞB (kiralık)

2010 Eskişehirspor (kiralık)


Geldiği takım: EskişehirsporGiriş Yılı: 2008

Boyu: 1.76 cmKilosu: 69Lakabı: n/a​
 
Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: #7 Aydın YılmazHayırlı olsun, iyi oyuncu.. :yenieek:Edit : İlk mesaj benden olduğuna göre artık 11'in değişmez ismidir bakın görün..
 
Cevap: #7 Aydın Yılmazboss :bid:

Senin o çektiğin şutu başkaları da çekse belki kazanırdık :ka21: 11'i hak ediyo artık.
 
Cevap: #7 Aydın YılmazKazanma hırsı hat safhada olan en formda kanat oyuncumuz.

8 milyon euroluk oyuncudan daha efektif ayrıca
 
Cevap: #7 Aydın YılmazŞuanki performanslarına kıyasla Aydın mı Ambrabat mı diye sorarsanız: Aydın derim :yenieek:
 
Cevap: #7 Aydın YılmazSabri bile kendini defalarca ispat etti. A7 7 yıldan beri şansını kullanamıyor. Manisaspor'a gitti bir sezon sıfır maç. Özgürcanların, Sabankayların ahı tutar bu şekilde. Arada bir attığı 'Konyaspor golleri' ile sezonun son anlarında klüpte kalma imkanı buluyor (veya yönetimde torpili var) Ne gerçek yetenekler geldi geçti, süründürüldü, harcandı şu klüpte ama 'Genç' Aydın hala takımda.
 
Cevap: #7 Aydın YılmazSabri bile kendini defalarca ispat etti. A7 7 yıldan beri şansını kullanamıyor. Manisaspor'a gitti bir sezon sıfır maç. Özgürcanların, Sabankayların ahı tutar bu şekilde. Arada bir attığı 'Konyaspor golleri' ile sezonun son anlarında klüpte kalma imkanı buluyor (veya yönetimde torpili var) Ne gerçek yetenekler geldi geçti, süründürüldü, harcandı şu klüpte ama 'Genç' Aydın hala takımda.ya kes be adam
 
Cevap: #7 Aydın YılmazSabri bile kendini defalarca ispat etti. A7 7 yıldan beri şansını kullanamıyor. Manisaspor'a gitti bir sezon sıfır maç. Özgürcanların, Sabankayların ahı tutar bu şekilde. Arada bir attığı 'Konyaspor golleri' ile sezonun son anlarında klüpte kalma imkanı buluyor (veya yönetimde torpili var) Ne gerçek yetenekler geldi geçti, süründürüldü, harcandı şu klüpte ama 'Genç' Aydın hala takımda.Futbolcular geçmişleriyle top oynamazlar.
 
Üst Alt