#7 Garry Rodrigues - Sayfa 126 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Üçe beşe bakmadan satılmalı.. Belhanda ile birlikte takımı sabote ediyorlar resmen.. sırf 1 kontratak için 90 dk soytarılık yapmasına katlanılması doğru değil..

Kimse buna o paraları vermez. Biraz top oynadı diye uçtunuz, bir aralar 30 Milyonlar 40 Milyonlar havada uçuşuyordu.

Maalesef fabrika ayarlarına beklediğimden çabuk döndü. Bu sezonki performansının anlık olduğunu düşünüyordum ama en azından sezon sonuna kadar sürer diye bekliyordum.

Bence iki haneli (10+) bonservis veren varsa anında satmak lazım. Fırsat bu fırsat.

sent via GSC

Garry sene sonunda takımdan ayrılmayı kafasına koymuş belli. Hatta işi ciddiye bindirdiği bir takım bile olabilir. Yoksa Garry böyle bencillik yapacak bir topçu değildi

Haftalardır oynadığı oyun tıpa tıp Bruma 'nın son haftalardaki performansı

simdi gol attigina göre 30m asagi satan serefsizdir diyenler olacak

halbise 10 dakika önce 5m avroya satmayan serefsizdir diyenler oldu

karar verin gsc :/

Zaten bu adamın yetenekleri belliydi ne dün ne de bügün değişen birşey olmadı.

Sadece Terim'in gelişiyle ciddi bir form ve ivme yakalamıştı, yakaladağı pozisyonları oyun zekasına rağmen belki de şansıyla gole çevirdiği için hak ettiğinden fazla övgüler almıştı. Bunun geçici bir performans olduğunu düşünüyordum ve yanıltmadı, sadece sezon sonuna kadar dayanamadı.

Ama şu bir gerçek, herşeye rağmen ciddi eleştirileri hak ettiğini düşünmüyorum. Elimizde topu ileriye taşıyacak pozisyona sokacak sayılı oyunculardan birisi olduğu için bu sene izlemek zorundayız. Ama seneye takımda kalacaksa alternatif oyuncu olarak kalmalı yada iyi para veren varsa satılmalı.

Üst Alt