#7 Garry Rodrigues - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
C15fWF9WIAE_ZN9.jpg
2-3 sene once Sofya'da sürünürken, şimdi her ne kadar yaslanmista olsalar Hollanda milli takımının iki büyük yıldızı ile takım arkadaşı oldu adam

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

futboldan futbolcudan ve gözlemcilikten anlayan bir arkdaş garry bey için şu maçı izleyip notlar alırsa ve bizlerle paylaşırsa çok makbule geçer.
şimdiden tşk.
inş bu maçta 11 de dir reis

FC Dinamo Tbilisi - PAOK FC ( 0 - 3 ) Europa League / Full match 2016/2017 - YouTube
Geldiği gün 3 maçını izledim bu maçta dahil.Futbolcudan çok anladığımı iddaa etmiyorum ama bu arkadaş defansa pek yardıma gelmiyor ayağına top bekliyor.Git gel yapan bir oyuncu degil.Umursamaz bir tip izlenimi verdi bana pek mücadeleci bir oyuncu degil.Paok takımı hücumu bu elemana göre kuruyor diyebilirim, bizde bruma ve sneijder varken anca yardımcı rol üstlenir bu yüzden daha diri olacaktır.Şut konusunda çok iyi değil

Edit: Orta açma konusunda baya başarılı bunu söylemeyi unutmuşum.

Son düzenleme:
Geldiği gün 3 maçını izledim bu maçta dahil.Futbolcudan çok anladığımı iddaa etmiyorum ama bu arkadaş defansa pek yardıma gelmiyor ayağına top bekliyor.Git gel yapan bir oyuncu degil.Umursamaz bir tip izlenimi verdi bana pek mücadeleci bir oyuncu degil.Paok takımı hücumu bu elemana göre kuruyor diyebilirim, bizde bruma ve sneijder varken anca yardımcı rol üstlenir bu yüzden daha diri olacaktır.Şut konusunda çok iyi değil

geçen bi inceleme paylaşılmıştı ona göre bruma ve yasine göre geriye daha çok yardım ediyor top kapması istatistiği vardı hatta.
takım brumanın hızına ayak uyduramıyor diye bi muhabbet vardı bi ara koştursunlar dursunlar şimdi bilikte işte :D

geçen bi inceleme paylaşılmıştı ona göre bruma ve yasine göre geriye daha çok yardım ediyor top kapması istatistiği vardı hatta.
takım brumanın hızına ayak uyduramıyor diye bi muhabbet vardı bi ara koştursunlar dursunlar şimdi bilikte işte :D
Doğrudur top kapma konusunda genel olarak iyi bir oyuncu olabilir.Ama benim izlediğim maclarda geriye pek yardim etmiyordu.Tabi bunda takimin yıldızı olmasinin verdiği rahatlik etken olmuş olabilir.Ama bu adamın arkasında oynayan bek gercekten iyi savunma yapiyordu ve çok ileri cikmiyordu.Bizim sabri bunu çıldırtır ?

Çok iyi takip ettiğimi söyleyemem ama izlediğim kadarıyla maçın içinde her zaman yoktur ama her an tehlike yaratabilir'cilerden Garry. Yakın zamanda Türkiye'de oynadığı maçlarda free takılan Djalma dahi takım savunmasında daha çok var Paok'un maçlarında. Bizimkilerin takım savunması anlamında yaşadığı sıkıntıları düşününce Garry-Sneijder-Bruma üçlüsüyle çıktığımız maçlarda bol pozisyon izleriz. Keyifli bir transfer ama. Çevik ve pırpır bir adam. Sneijder gibi verkaç ve pas konusunda usta bir isimle oynamaları Garry ve Bruma için büyük şans. Alın pası istediğiniz gibi attım son paslar ve vuruşlarda oyun zekanızı gösterin diyecek bir reis var takımda, her ne kadar eski diriliğinden uzak olsa da. Top kayıplarının fazla olduğu, bir o kalede bir bu kalede maçlara hazır olalım :DD

videoyu bastan sona izledim muhtesem bir oyuncu almisiz, dikine gidiyor, korkmuyor, bilincli oynuyor, resmen takiminin en iyisi bu macta, bi assisti birde assist yarisi yapmis, ben cok begendim defansa gelmiyor cümlelerine katilmiyorum zira adami bi ara bektede görebilirsiniz takim arkadasinin yerini kisa doldurmak icin!

Yav bu herifte topu alıp 5 kişinin arasına dalıp saçma sapan atış yapan, umursamaz Amerikalı oyun kurucu tipi var. Bir bakalım olmazsa basket takımına kaydırırız.

hayatımda izlediğim en iyi kanat oyuncusu. ben böyle muhteşem bir yetenek görmedim hayatımda. hayırlı olsun hepimize güle güle kullanırız inşallah.

Üst Alt