#7 Henry Onyekuru - Sayfa 109 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Çok iyi bitirici ve defansa da yardım ediyor.

Belhanda giderse gelen para ile almaya çalışmak lazım. Kiralık olursa opsiyonlu daha da tatlı olur.

ülke sınırları içinden transfere karsiyim
Şöyle de bir durum var bazı golcüler bazı oyuncularla özdeşleşir. Gomis'i asıl besleyen Garry Rodrigues'di. Daha önce Drogba & Sneijder güzel ikiliydi. Eğer Diagne kalacaksa 24 yaşındaki Trezeguet için 5 milyon euro verilebilir. Diagne'yi gol kralı yapan asıl Trezeguet idi. Adama leblebi çerez gibi gol attırıyordu. Şimdi bizim takımımızda Diagne'ye gol attıracak bir oyuncu yok maalesef herkes kendim atayım diye uğraşıyor bakınız Feghouli, Onyekuru, Belhanda pas atmıyorlar Diagne'ye.

Bu herifin hep 21 yasinda oldugunu soylemistim. Yasina gore yaptigi is inanilmaz. Bencillik vd gelisebilir.

Bence 1 yil daha kiralayabilirsek opsiyonlu kiralayalim, bu heriften zarar etmeyiz asla.

benim oyuncu yorumlarım değişken oluyo pcde çok legal yollarla izlerken forumda olursam ya hakaret yazıyorum ya da izlerken çok sövüyorum. başak maçını izlerken 2. debreye kadar pek bişey yazmadım ceza alacağımı biliyorum ayrıca da sinerjiyi bozacağımı biliyodum. kardeşimle ve fenerli biriyle maç izlerken gitti şampiyonluk dedim yarım saat boyunca 2.yarı da 2yi atarlar geçmiş olsun dedim. yanımdaki fenerli hep maçı gsnin çevireceğinden bahsediyordu.

o yüzden maç anında çok negatif düşünüyorum hele de gol yersek hiç inancım kalmıyor. sanki geriye düştüğümüz maçlar hiç dönmeyecek gibi geliyor takım ne kadar iyi olursa olsun

yoksa çok olumlu yorumlarım var bu jertenkele hakkında

benim oyuncu yorumlarım değişken oluyo pcde çok legal yollarla izlerken forumda olursam ya hakaret yazıyorum ya da izlerken çok sövüyorum. başak maçını izlerken 2. debreye kadar pek bişey yazmadım ceza alacağımı biliyorum ayrıca da sinerjiyi bozacağımı biliyodum. kardeşimle ve fenerli biriyle maç izlerken gitti şampiyonluk dedim yarım saat boyunca 2.yarı da 2yi atarlar geçmiş olsun dedim. yanımdaki fenerli hep maçı gsnin çevireceğinden bahsediyordu.

o yüzden maç anında çok negatif düşünüyorum hele de gol yersek hiç inancım kalmıyor. sanki geriye düştüğümüz maçlar hiç dönmeyecek gibi geliyor takım ne kadar iyi olursa olsun

yoksa çok olumlu yorumlarım var bu jertenkele hakkında

Merak etme benim gibi yaslaninca sen de bazi yorumlar, kararlar icin biraz beklersin, vakit tanirsin. Gencken asıp kesmek kolaydır! ;)

Birde bisey daha. Bu adamin pazarina work permit problemi sebebi ile ingiltere dahil olmadi henuz.

Yarin milli takimda oynama kriteri devreden cikinca ingiltere de dahil olacak talep eden pazarlar arasina.

O yuzden bu yil satin alma opsiyonu ile kiralayalim.

Bir de aslinda şu çulsuz kargaların elinden Adem Ljaic i alsak sanki iyi yatirim yapariz.

Merak etme benim gibi yaslaninca sende bazi yorumlar, kararlar icin biraz beklersin, vakit tanirsin. Gencken asıp kesmek kolaydır! ;)

ya ben melolu dönemki dönemlerde daha fenaydım. antudaki fenerliler gibiydim. fener benim için düşman demekti.

arenadaki mersin ordu antep sivas ve ömer çatkıçlı maçlar. eminim çok günaha girmişimdir. o zaman din ve dinin unsurlarına söverdim. bildiğin bağırarak maçlar izliyodum. çok beddua küfür ettim, net pozisyonda gol atamayan oyuncularımıza neler diyodum. nerden baksan yaklaşık 10 yıl geçti. çocuktuk o zaman denilebilir. bu sakin halim, aşırı saçma bişey olmazsa küfür etmiyorum sakince maç izliyorum dışardan ama bu seferde her şey içimde oluyor.

bağırıp çağırdığım dönemde hiç bi maçta heycanlanmazdım şimdi beşiktaş başak maçları da kalp krizimi geçirecem acaba diye oturuyorum heyecandan. aslında dengeli olarak bağırıp çağırmak biraz rahatlatıyor. şimdi dışardan çok sakinim ama içerde fırtına kopuyor. garip durum :D

Şöyle de bir durum var bazı golcüler bazı oyuncularla özdeşleşir. Gomis'i asıl besleyen Garry Rodrigues'di. Daha önce Drogba & Sneijder güzel ikiliydi. Eğer Diagne kalacaksa 24 yaşındaki Trezeguet için 5 milyon euro verilebilir. Diagne'yi gol kralı yapan asıl Trezeguet idi. Adama leblebi çerez gibi gol attırıyordu. Şimdi bizim takımımızda Diagne'ye gol attıracak bir oyuncu yok maalesef herkes kendim atayım diye uğraşıyor bakınız Feghouli, Onyekuru, Belhanda pas atmıyorlar Diagne'ye.
tamam iyi güzelde kesin tutar diyebilecegimiz biri degil trezeget. ayni cagne gibi su soruyu sorabiliriz hangi büyük takimda oynamis? bize avrupa tecrübesi olan biri olan bence.

Üst Alt