#7 Henry Onyekuru - Sayfa 114 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Haydi bakalım.

İyi saldırmıştınız bana.

Maliyet €2.000.000.

Şimdi çıkın karşıma adam gibi konuşun.

Bana kuş diyen haysiyetsizler vardı. O harcadığımız 2 milyon EURO’yla santrafor kiralardık. Bu rezil herife verdiğimiz her kuruş zarar. Devre arası yollanma imkanımız varsa yollanmalı. Çocuk kreşi değil G.Saray kulübü. (400 bin EURO’yu geri yollarlarsa).
ewt bu müthiş yorumu tekrar hatırlayalım, bay futbolu yad edelim

Haydi bakalım.

İyi saldırmıştınız bana.

Maliyet €2.000.000.

Şimdi çıkın karşıma adam gibi konuşun.

Bana kuş diyen haysiyetsizler vardı. O harcadığımız 2 milyon EURO’yla santrafor kiralardık. Bu rezil herife verdiğimiz her kuruş zarar. Devre arası yollanma imkanımız varsa yollanmalı. Çocuk kreşi değil G.Saray kulübü. (400 bin EURO’yu geri yollarlarsa).

1564496753490.png

Kim oynayacak ki yerine ?

Adamı aralara kaçırdığımızda gayet tehlikeli ataklar yaratıyor.Biz ne yapıyoruz topu adamın ayağına verip çalım atıp asist yapmasını bekliyoruz

Aylardır gördüğümüz böyle bir oyuncu tipi değil

kralspor5732.jpg

20 milyon sterlin istiyormuş Everton

Psg,Monaco,Marsilya,Dortmund,Napoli,Sevilla yakın takipteymiş

Bizim taraftarın görmediği bir şeyler var demek ki :)

Bence iyi topçu ama biz yanlış oynatıyoruz

Zaten kalmayacak seneye,pek tartışmanın lüzumu yok uzaktan seveceğiz

D50snF8WAAEWKZD

Bu herif seneye bize gelmek için 40 takla atarsa şaşırmam

Sevdi bizi

Kendi kendime layk atmak istediğim mesajlar

Onlar kendilerine baksin. O para ile gidip salak salak futbolcular alip agliyorlar iyi olanlari kullanamiyorlar.

Valla onyekuru icin 2 yil sonra bitecek sattigin kadar al sonrasi zorunlu satin alma ile kiralamamiz lazim.

Elif denen herifin bonuslarla 19 milyon ettigi devirde biz de onyeyi alalim.

Everton'ın son dönemde Cenk dışında tutmayan transferi yok yav neredeyse, çok iyi yönetiliyorlar bence.

Büyük kayıp. Skor yapan adam dünya futbolunda değerlidir bizde ilk senedinde bu kadar etki eden adam kaldıkça daha fazla büyüyecekti bu dönemin en üzücü noktası gözümde.

Eksiği çok evet ma topu kaleye sokunca çoğu şey törpüleniyor benim gözümde. Ligin en hızlı oyuncusuydu bunu da unutmamak lazım.

Üst Alt