#7 Henry Onyekuru - Sayfa 145 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Hala daha iyisini almak gerek diyenler var yahu onyekuru tapusu keşke bizde olsa senelerce hizmet ederdi, daha iyi fetişi yüzünden iyi olan kadroyu da bozuyoruz bu sene ilk yarıda gördü herkes

MI 8 Lite cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Çok doğru tespit fakat bunun iyi de bir yanı var. Haklısın beğenmeyip daha iyisini aradığımız Rodriguez olmayınca Fener hücümda hiçbir varlık gösteremedi. Yani beğenmediğimiz bile rakibimizde fark yaratıyor. Bizse ondan daha iyisi diye aldığımız Onyekuru var ama imkan olsa onun da daha iyisini isteriz.

Mesela ben alma imkanım olsa Onyekuru yerine iki üst versyonu olan Diatta'yı tercih ederdim, ama herif 20 milyon euro. Mantık ve vizyon olarak bu istek aslında doğru ki bu bizi Fener gibi takımlardan ayıran şeylerden biridir. Onlar gibi elimizdekini yüceltip göklere çıkarmak yerine daha iyisini arıyoruz.

Ama bu bütçelerde Onyekuru ile yetinmeyip Diatta'yı istemek işin suyunu çıkarmak olur, şımarıklık olur, kaldıki Onyekuru'nun sıtmalı hali feneri perişan etti ve bukadarı bile bizi bu ligde götürür. Yani dediğin gibi bu konuda nerde duracağımızı da bilmemiz lazım.

PS: Onye keşke biraz son vuruş çalışıp gelişebilse, bu harika olurdu. Dün en az 3 tane neti bu sebeble kaçırdı. Bunlarda ceza sahası içinden kaleyi bile tutturamadı. Zor birşey değil ekstra bireysel vuruş çalışırsa başaracaktır.

Son düzenleme:
Çok doğru tespit. Beğenmeyip daha iyisini aramadığımız Rodriguez olmayınca Fener hücümda hiçbir varlık gösteremedi. Bizde ondan daha iyisi Onyekuru var ama onun da daha iyisini istiyoruz. Mesela ben alma imkanım olsa Onyekuru yerine iki üst versyonu olan Diatta'yı tercih ederdim ama herif 20 milyon euro. Mantık ve vizyon olarak bu istek çok doğru ve gerekli ki bu bizi Fener gibi takımlardan ayıran şeylerden biridir. Elimizdekini yüceltip göklere çıkarmak yerine daha iyisini arıyor olmak.

Ama bu bütçelerde Onyekuru ile yetinmeyip Diatta'yı istemek işin suyunu çıkarmak olur. Şımarıklık yapmayayım kaldıki Onyekuru'nun sıtmalı hali feneri perişan etti ve bukadarı bile bizi bu ligde götürür.

PS: Onye keşke biraz son vuruş çalışıp gelişebilse, bu harika olurdu. Dün en az 3 tane neti bu sebeble kaçırdı. Bunlarda ceza sahası içinden kaleyi bile tutturamadı. Zor birşey değil ekstra bireysel vuruş çalışırsa başaracaktır.
Diatta Onyekuru’nun iki üst versiyonu mu?Brugge’daki Diatta’dan bahsediyoruz değil mi?

Gerçekten ilginç bir adam Onyekuru fizik olarak en iyi durumunda diyemeyiz Monaco dönemi bomboş geçti 2 maç üst üste oynayamadan bir dönem geçirdi takımımıza döndü dedik sıtma oldu bu haliyle bile Kadıköy deplasmanında tek başına Fenerbahçe defansının beklerinin orta sahasının hatta maçın sonunda kalecisinin içinden geçti

Ben şeyi çok merak ediyorum hazır durumda bir Onyekuru ve Lemina olsaydı dün sahada neler olurdu acaba ?

Monaco yazin Henryle ne yapacak acaba. Belki 2,5+10 zorunlu olmayan milyonluk kiralik teklifini kabul ederlermi? Ederlerse ve bizde Iyi oynarsa, normalde opsiyonu cekip onu karla satma sansimiz olur.

Hatırlarsan geçen yıl ilk devre tüm kritik maçlarda kritik dakikalarda goller kaçırmıştı ve puan kaybetmiştik. Dün maç başı aklıma direk onu getirdi de Allahtan kaybetmedik.
Ben sürekli sövenler arasındaydım Onyekuru'ya sonra toparlayıp utandırdı neyse ki. Bu sezon o kadar kaçırma lüksü yok zaten kendisinin performansı baya belirleyici olacak şampiyonluk yolunda.

Hayır kesinlikle yok, o kadar pozisyona giremez. Pozisyon hazırlar.

Garry gibi Diatta.
Onyekuru geçen sezon başında da çok kaçırıyordu sonra çoğunu atmaya başladı bakalım..
Yanlış anlaşılmasın Onyekuru'nun bonservisinin alınmasını arzu ediyorum yani adamı bayada seviyorum. Fakat dünkü maçta Onye'nin penaltı verilmeyip birde adamların tek şutu herzamanki gibi gol olsaydı, hepimiz yetersiz sokan kamerunlu sivrisineğe ana bacı sövüyorduk şu an.

Kaçırdıklarının izahı güç kaleyi bile tutturamadı tam dört kez. Sağ dizim karavanalarının oluşturduğu seri tokatlama refleksiyle mosmor halde. Sol dizimse Belhanda zevzeği sebebiyle aynı durumda.

Neyse fenerin kocası olması hasebiyle susup sırıtıyorum.

Yanlış anlaşılmasın Onyekuru'nun bonservisinin alınmasını arzu ediyorum yani adamı bayada seviyorum. Fakat dünkü maçta Onye'nin penaltı verilmeyip birde adamların tek şutu herzamanki gibi gol olsaydı, hepimiz yetersiz sokan kamerunlu sivrisineğe ana bacı sövüyorduk şu an.

Kaçırdıklarının izahı güç kaleyi bile tutturamadı tam dört kez. Sağ dizim karavanalarının oluşturduğu seri tokatlama refleksiyle mosmor halde. Sol dizimse Belhanda zevzeği sebebiyle aynı durumda.

Neyse fenerin kocası olması hasebiyle susup sırıtıyorum.

Bitiriciligi iyi olsaydi dunku mac 1-5 falan bitebilirdi. En cok buna kiziyorum tarihi skor yapabilirdik ama yapamadik.

Üst Alt