#7 Henry Onyekuru - Sayfa 251 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Zaten kaçırdıklarını atsa 4 milyon euroya bırakmazlar.

Bu sezon 5 gol 4 asist yaptı en az da %100 4-5 pozisyon kaçırdı.

Gol illaki kaçacak. Burak Yılmaz neler neler kaçırırdı...

Kerem 27 maça çıktı 6 gol 3 asist yaptı. Onyekuru'nun kaçırdığı gollerin daha netlerini kaçırdı. Normal yani bunlar gol illaki kaçacak.

Burada Onyekuru'yu diğer siyahi kanatlardan ayıran en önemli özellik topsuz oyunda çok iyi olması.

Hem bekine yardım ediyor hem de topsuz oyunda dikine gol bölgesine koşular atarak savunmanın dengesini bozuyor.

Bana göre ayağına topu alıp sağa sola çekip boş boş çalım atan kıvrak kanattansa böyle topsuz oyunda gol bölgesine koşu atan kanat oyuncusu çok daha iyi. Bu tip bir oyuncu özellikle derbilerde, Avrupa maçlarında ve büyük önemli deplasmanlarda bize büyük avantaj sağlıyor. Kısaca Onyekuru'yu değerli yapan bence topsuz oyunu.

farklı oyuncular bence kerem daha çok yönlü ama iki tane hızlı oyuncun olsun işte çok maç var birbirleri ile rekabet içerisinde olmaları lazım.

korkum fener'e gitmesin diye onye'yi alıp orta sahanın tüm yükünü yine taylan çapında bir elemana yükleme ihtimalimiz. bize esas çok iyi kalite, bonservisi olmasa da maaşına onye'nin bonservisi hibe edecebileceğin tartışmasız bir 6 numara lazım. gönül ister ki gelecek yönetim ikisini de alabilecek kalibrede olsun, bugünkü anca ha hu duymayım diye kontratına opsiyon yazdırabildiği onye'yi alıp bırakacak çünkü.

korkum fener'e gitmesin diye onye'yi alıp orta sahanın tüm yükünü yine taylan çapında bir elemana yükleme ihtimalimiz. bize esas çok iyi kalite, bonservisi olmasa da maaşına onye'nin bonservisi hibe edecebileceğin tartışmasız bir 6 numara lazım. gönül ister ki gelecek yönetim ikisini de alabilecek kalibrede olsun, bugünkü anca ha hu duymayım diye kontratına opsiyon yazdırabildiği onye'yi alıp bırakacak çünkü.
valla ffp bitiyor para harcamayacak adam başkanlığa girişmesin bence

benim gördüğüm adayların hepsi yiyici tip

Hoca Henryi istemediğine göre çok flaş transferler yapacağız demek.Bekliyorum Akbaba ve türevleri ile sözleşme uzatılacak mı, hocamız onlara onay vermiş mi?..

Hoca Henryi istemediğine göre çok flaş transferler yapacağız demek.Bekliyorum Akbaba ve türevleri ile sözleşme uzatılacak mı, hocamız onlara onay vermiş mi?..
Halil ile Muhammed in bonservislerine oncelik verilmesini istemiş. Onlardan sonra alınabiliyorsa Onye nin bonservisi..
Fiyat düşürmek için de gönülsüzmüş gibi davranıyor olabilirler..

Şu adamın yapabileceği şeyleri bilmesek neyse de ...
Anlık duruma göre alınan kararlar acayip sinirimi bozuyor
Alın şu adamı

Arada beynini soyunma odasına bırakıp çıkıyordu maçlara ama genel olarak iyi bir adamdı kesinlikle en kötü hali bile verimliydi neden alınmadı anlamış değilim

Üst Alt