#7 Kerem Aktürkoğlu | ARŞİV - Sayfa 494 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ekli dosyayı görüntüle 222023
Ekli dosyayı görüntüle 222024

Gol atana kadar ayağına gelen bütün topları kaybet + topları ez.. Şu pas vermediği 2 pozisyon bile rezalettir işkencedir benim gibi maç izleyenler için..

Gole gelince İcardi + Bay ikilisi muhteşem oyunuyla adamı kaleciyle baş başa bıraktı.. Galatasaray'ın oyuncusuysan o topu bir zahmet sola plase ile bırak ama yine diyorum..

Kerem Aktürkoğlu Galatasaray'ın ilk 11 oyuncusu değildir olamaz.. İyi bir yedektir.. Zayıf anadolu takımlarına karşı çık oynat ama bu seviye bu çocuğun boyunu aşar..
Hem Kopenhag, hem bu maçta ağzımıza etti resmen. 1 tane attı 10 tane net pozisyonu harcadı. bugün düzgün paslar çıkarabilse tarihi bir skor gelebilirdi

Gol atana kadar ayağına gelen bütün topları kaybet + topları ez.. Şu pas vermediği 2 pozisyon bile rezalettir işkencedir benim gibi maç izleyenler için..

Gole gelince İcardi + Bay ikilisi muhteşem oyunuyla adamı kaleciyle baş başa bıraktı.. Galatasaray'ın oyuncusuysan o topu bir zahmet sola plase ile bırak ama yine diyorum..

Kerem Aktürkoğlu Galatasaray'ın ilk 11 oyuncusu değildir olamaz.. İyi bir yedektir.. Zayıf anadolu takımlarına karşı çık oynat ama bu seviye bu çocuğun boyunu aşar..
1. pozisyonda vermek zorunda degil

2. pozisyonun devamında tete ofsayta cıkıyor pas vermemesı normal

böyle pozisyon pozisyon atacaksak her oyuncunun kötü anını atalım

zahanın ezdigi topları penaltı diye yattıgında kalemıze gelen tehlikeyi

Bu iki pozisyonda gol olmaliydi

Moderatör tarafında düzenlendi:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt