#7 Kerem Aktürkoğlu - Sayfa 182 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Kerem'e en iyi cevabi kendisi vermeli;

- yildiz oyuncu olmadigini kabullenmeli, ki hic bir zaman olmadi ve olamazda. Normal bir oyuncu oldugunu ve cok calisirsa ve takima yardimda bulununca faydali biri olacagini bilmeli ve buna gore hareket etmeli.
- kibiri-gururu birakmali
- sosyal medyaya kulak asmamali
- bunlari asamiyorsa yurt disindan normal bir takima gitmeli; ornek: Eintracht Frankfurt, Hoffenheim, Real Betis, Valencia.

Kötü oynamanın ötesine geçti artık defalarca olduğu gibi bugün yine ayağından açıp kaptırdığı topun dönüşü serbest vuruş gol oldu.

Haftalardır gol atamayan biri için fazlasıyla cılız köşeye bile gitmeyen tuhaf bir penaltı.

Taraftar tepkisi falan deniyorda ben çok umrunda olduğunu sanmıyorum taraftarı biraz umursayan adam öyle penaltı atmaz.

50 kusur mac yaptık yav herkes bir sey yapmistır zaten ucundan kıyısından o zaman tete de ilk kopenhag macında 1 puanı aldı onada birsey demeyelim.
Brezilya'da herhangi bi sokaktan rastgele adam çeksen Tete gibisini bulursun, Kerem üç kuruş paraya yerli kontenjanını dolduruyor. Her sene de üstüne 10g 10a civarı istatistiklerle.

Maç sırasında ben de eziyet çekiyorum izlerken ama yok kovalım yok dövelim falan saçma sapan yorumlar.

Brezilya'da herhangi bi sokaktan rastgele adam çeksen Tete gibisini bulursun, Kerem üç kuruş paraya yerli kontenjanını dolduruyor. Her sene de üstüne 10g 10a civarı istatistiklerle.

Maç sırasında ben de eziyet çekiyorum izlerken ama yok kovalım yok dövelim falan saçma sapan yorumlar.
Kovmak degilde bu şekilde oynamaya devam edecekse karsılıklı olarak yollarımızı ayırmamız ikimiz adına da daha iyi olacaktir diyelim rtaş.

Üst Alt