#7 Kerem Aktürkoğlu - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bu saatten sonra kendisine sallamaya son veriyorum. Çabası, hırsı aidiyeti ortada. Olursa olur olmazsa da canı sağ olsun

Topla rezaletti yine ama o kadar çok çalıştı ki totalde pozitifti oyunu. Zaten attığı koşularla TNT spikerlerini bile mest etti. Her maç şu kadar çalışsa oynamayı hak eder.

Karar mekanizması ve basit top tekniği biraz daha iyiye gitmeli ama artık. Yerinde sayıyor görüntüde ve bu açıdan, açıklamalarındaki gol atma isteği vurgusunu ve eleştirenlere laf etme tandansını psikolojisi açısından sıkıntılı görüyorum

Top kontrolü, saha görüşü ve anlamsız şutları düzeldiği an a class hücumcu olacağını her defasında diyorum. Ama tabi ne zaman düzelir allah bilir, top kontrolüne hiç çalışmadığı aşikar geldiğinden beri 1 gram ilerleme yok

Bak güzel kardeşim. İyi bir topcumuzsun faydan var bu takima ama hani diyorsun yapamadiklarim yaptıklarımdan daha çok gorunuyor diyorsun ya o senin suçun. Sen yapamadıklarını milletin gözüne sokuyorsun. Senin sorunun bu basit oyna artik

10 numara oynamaz bu arkadaş ısrarla oynatıyorlar! 10 numara oynayan adamın kadife ayak olması lazım. Iyi pasör olması lazım. Teknik olması lazım. Pozisyonları gole çevirme yüzdesinin iyi olması lazım. Ilk dokunuş çok iyi olması lazım. Bunların hiç birisi yok Kerem'de.

Yerli kuralı olmasaydı bugün Zaha yerine Kerem çıkardı.

10 numara oynamaz bu arkadaş ısrarla oynatıyorlar! 10 numara oynayan adamın kadife ayak olması lazım. Iyi pasör olması lazım. Teknik olması lazım. Pozisyonları gole çevirme yüzdesinin iyi olması lazım. Ilk dokunuş çok iyi olması lazım. Bunların hiç birisi yok Kerem'de.

Bi de sürekli ortasahaya gelip sırtı dönük top almıyor mu çıldırıyorum. Ulan aldığın 4 topun 3 ünü kaptırıyorsun git ilerde bekle pas oyununa katılma

4 turk vardi zaten cikabilirdi

Üst Alt