7 Maç = Minimum 18 Puan! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

7 Maç = Minimum 18 Puan!

O zaman bu mantıkla Kadıköy'de de %100 yine kaybedeceğiz bu sezon.

Yok canim, ama 10 yillik kaybettigimiz dönem sonrasinda, orada kazanma ihtimalimiz 5% civarinda gibi duruyor her mac. 20%´de beraberlik, yani kafadan rakam sallayacaksam... Forma göre net kazanmamiz gerektigi, cogu macta puan/lar verdik.

Just my opinion, ama bir kac mac üst üste kaybedince bir mekanda, piskolojik acidan kaybeden takim sikintiya girmeye basliyor. Sonra böyle utopik maglubiyet istatistikleri olusuyor.

BAjnVV.jpg

Offf kendi evinde diyoruz ya ayrıca o maçı da ölçü alma beni anlayan anladı neyi zorluyorsun ilginç offfff

Offfff mantık olarak 100 maçta 1-2 galibiyeti olan takım diyoruz işte offfffff

Offffffffffffffffffffff

Yok canim, ama 10 yillik kaybettigimiz dönem sonrasinda, orada kazanma ihtimalimiz 5% civarinda gibi duruyor her mac. 20%´de beraberlik, yani kafadan rakam sallayacaksam... Forma göre net kazanmamiz gerektigi, cogu macta puan/lar verdik.

Just my opinion, ama bir kac mac üst üste kaybedince bir mekanda, piskolojik acidan kaybeden takim sikintiya girmeye basliyor. Sonra böyle utopik maglubiyet istatistikleri olusuyor.

Ben bilmem kağıt üzerinde iyi isimli bir kadro var ancak bu kadro öyle üst üste hiç 7 maç kazanacak bir havada değil, yönetimi ve teknik ekibi rezil olan bir takımdan bahsediyoruz.

Mercedes S500 kasaya 1.6 Doğan SLX motoru ve şanzımanı takmışsın gider diyorsun.

Aslında tam tersi örnek yanlış oldu.

Mercedes S500 motor ve şanzımanı Doğan SLX kasaya takıyorsun, araba kalkışlarda süper uçuyor ama frene basınca durmuyor yada viraja girince hemen takla atıyor.

Offf kendi evinde diyoruz ya ayrıca o maçı da ölçü alma beni anlayan anladı neyi zorluyorsun ilginç offfff

Offfff mantık olarak 100 maçta 1-2 galibiyeti olan takım diyoruz işte offfffff

Offffffffffffffffffffff

Ölçü al/alma ayrı bir olay ama kaybetmişiz yani var böyle bir şey.Kendi evinde diye de belirtmemişsin ki,geçen sene de bizi evimizde yendiler tıpkı 2014'teki gibi.

Mantık olarak anladım ben seni ama ilk olmak farklı bir olay ondan belirtmek istedim.

Ulan hakikaten öyle... Ankaranın havası da bozdu iyice, eskiden akşamları bildiğin soğuk olurdu.

Neyse...

Bence şöyle olacak;

Osmanlı D 3
Sivas 3
Antalya D 1
Kasımpaşa 3
Bursa D 1
Karabük 3
Konya D 3

İstatistiklere bakıp maç yorumluyorsan geçen sene Kayserispor'a lig tarihinde ilk defa yenilmiştik ama sana göre kesin yeneceğimiz maçtı.

Bu ligde düşmemesi garanti ve dikkat çeken 6-7 takım var;

GS
Beşiktaş
FB
Başakşehir
Konyaspor
Antalyaspor
Gençlerbirliği

Diğerlerini at çöpe gitsin.

Konya fena top oynamıyor, öyle uyduruk Kayseri gibi değiller ve deplasman maçı hiç belli olmaz.

konya deplasmanında taraftarları yok cezalılar
bizler orada olacağız

Şöyle bir şey de var,galibiyete yaklaştığımız da pek yok bu 18 sene içerisinde.2-2'lik maç en çok yaklaştığımız maç,ondan sonra 4-4'lük ve 0-0'lık kupa maçları var,devamında da 0-0 ve 1-1'lik lig beraberlikleri var 2010-2011 ve 2015-2016'da.Bunlar dışında iyi bir şeyler gösterdiğimiz 1-2 maç daha var,2000-2001'de kaybettiğimiz 2-1'lik maç,2006'daki 2-1 kupa maçı falan o kadar.Geri kalanını oyun olarak da skor olarak da Fener domine etmiş hep.Bu süre içerisinde Fener bize karşı deplasmanda iyi oynayamadı pek ama 6 kez kazandılar evimizde.Hatta içerde-dışarda yendikleri çok sezon var,en yakını geçen sene.

Şöyle bir şey de var,galibiyete yaklaştığımız da pek yok bu 18 sene içerisinde.2-2'lik maç en çok yaklaştığımız maç,ondan sonra 4-4'lük ve 0-0'lık kupa maçları var,devamında da 0-0 ve 1-1'lik lig beraberlikleri var 2010-2011 ve 2015-2016'da.Bunlar dışında iyi bir şeyler gösterdiğimiz 1-2 maç daha var,2000-2001'de kaybettiğimiz 2-1'lik maç,2006'daki 2-1 kupa maçı falan o kadar.Geri kalanını oyun olarak da skor olarak da Fener domine etmiş hep.Bu süre içerisinde Fener bize karşı deplasmanda iyi oynayamadı pek ama 6 kez kazandılar evimizde.Hatta içerde-dışarda yendikleri çok sezon var,en yakını geçen sene.

Piskolojik diyorum o yüzden. Normal sartlat altinda 10 maci kötü de oynasan, senin ile ayni seviyede takima karsi 2 sini kazanirsin. 4:1 kaybettigimiz macta da mesela cok da kötü degildik, Lincoln´un golü sayilmadi, ofsayttan gol derken, nasil kaybettik anlamadim. O sezonda cok iyi bir gaz ile gidiyorduk, Lincoln´un buldugu erken gol ile cosmustu herkes.

Piskolojik diyorum o yüzden. Normal sartlat altinda 10 maci kötü de oynasan, senin ile ayni seviyede takima karsi 2 sini kazanirsin. 4:1 kaybettigimiz macta da mesela cok da kötü degildik, Lincoln´un golü sayilmadi, ofsayttan gol derken, nasil kaybettik anlamadim. O sezonda cok iyi bir gaz ile gidiyorduk, Lincoln´un buldugu erken gol ile cosmustu herkes.

4-1'lik maçta Emre Aşık kendi kalesine atana kadar iyiydik,2-1'den sonra sahada hiçbir varlık gösteremeden yenildik.Gazla başlamıştık ona rağmen sadece 5 dakika koruyabilmiştik,Selçuk Şahin iğne deliğinden geçirmişti topu kornerde.Böyle absürd şeyler hep bizi buluyor zaten.Yetmedi devamında Lincoln'ün frikiği çift vuruş olması gerektiğinden sayılmamıştı.O sene defans-orta saha problemleri mahvetmişti bizi,yoksa hücumda göze hoş gelen bir varlığımız vardı.

Üst Alt