7 ocak 2022 trabzonspor yeni malatya maçı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
fahiş hakem hatalarının olduğu maçlara artık bu şekilde başlık açıp kayıt tutucaz.

maçın ilk dakikalarında atılan aleni dirsek, oyuncunun forması kan oldu ama kırmızı verilmedi.

maçın son dakikasında topa koşan oyuncuya hüseyin kasıtlı omuz atıp engelliyor ve penaltı verilmiyor.

ilki verilse 90 dk 10 kişi oynayacaklar, ikincisi verilse son dk penaltı kullanılacak. aleni şekilde maça etki etmiştir.

20dk izledim malatyalının burnunu kanatan elden sonrasında kapadım. dirsek değil o da bildiğin tokadı yapıştırdı.
sadık ın defanstan uzun topla kubilay ı savunma arkasına kaçırdığı pozisyonda da kubilay a net faul var. o çekme falan değil, ts lu oyuncu eli omzunda hissedince attı kendini akabinde önüne geçen kubilay a da faul ü var.

hakemler hala var ı nası kullanacaklarını bilemiyorlar. ya da işlerine gelmiyor neyse artık.

Trabzonspor'un biz ve bjk, fb haricinde 5 - 6 macini daha izledim. Dun oynanan mac gibi fahis hakem hatasinin oldugu maclari hatirlamiyorum ( dogal olarak bizim gibi haksizliga da ugramadilar)
Dun oynanan mac garipti, sanki sampiyonluklarina bilerek golge mi dusurmek istediler veya gelecek haftalarda dogranacaklarinin önünü mü acmak istediler emin degilim.
Dun VAR gorevini yapsa %99 puan kaybetmislerdi.
Peki gorevini yapmayan VAR hakemlerine neden bosuna para oduyoruz? Bence ya kokten kapatilsin ya da eyyamcilik yapmayacak yabanci VAR gelsin.

Trabzonspor'un biz ve bjk, fb haricinde 5 - 6 macini daha izledim. Dun oynanan mac gibi fahis hakem hatasinin oldugu maclari hatirlamiyorum ( dogal olarak bizim gibi haksizliga da ugramadilar)
Dun oynanan mac garipti, sanki sampiyonluklarina bilerek golge mi dusurmek istediler veya gelecek haftalarda dogranacaklarinin önünü mü acmak istediler emin degilim.
Peki gorevini yapmayan VAR hakemlerine neden bosuna para oduyoruz? Bence ya kokten kapatilsin ya da eyyamcilik yapmayacak yabanci VAR gelsin.
antep maçında da aynısı olmuştu, maçın başında net kırmızı kart verilmemişti.

Bu arada gercekten anlamiyorum. En basta biz ve fener, her hafta hakem diye agliyoruz ama tek bir sefer dahi yabanci VAR istemedik. Peki neden?

fahiş hakem hatalarının olduğu maçlara artık bu şekilde başlık açıp kayıt tutucaz.

maçın ilk dakikalarında atılan aleni dirsek, oyuncunun forması kan oldu ama kırmızı verilmedi.

maçın son dakikasında topa koşan oyuncuya hüseyin kasıtlı omuz atıp engelliyor ve penaltı verilmiyor.

ilki verilse 90 dk 10 kişi oynayacaklar, ikincisi verilse son dk penaltı kullanılacak. aleni şekilde maça etki etmiştir.
Çok iyi düşünmüşsünüz daha sonra unutuluyor kaç maçta bedava puan aldıkları,şunun çetelesini tutalım bakalım.

lazyonun ilk devre yanılmıyorsam antep maçı vardı tesadüfe izlerken ilk defa ozaman dedim bunlar şampuan yapılacak

antebin oyuncusu gole gidiyor net olarak son adam arkadan hızla gelen lazyolu oyuncu herifi çift dalıp indirdi hakem ne kırmızı kart ne penaltı verdi

izleyenler bilir

var niye kapatılıyor anlamadım. var'ı hakkıyla yönetecek yabancılara bırakalım. zira ülke o kadar kokuşmuş ki temiz adam bulmak mümkün değil. var sistemi kapatılmasın hatta daha da ileri götürülsün.

Evet, sanirim dun Ridvan veya Aspor'da birileri dedi ama izlemedim. Yine de bu sene fazla kayirilmadilar ( en azindan Basak gibi) ama onlara verilen kararlar bize de verilse kafadan 9 puan filan fazlamiz vardi.

Yav adamların bu kadar fark atacak baskın oyunları yok zaten, kalecileri sayesinde kırılma maçlarından çıktılar.

Bir yerde takılsalar toparlayamama ihtimalleri vardı.

Bu 2 maçta maçın başında 10 kişi kalsalar bir şeyler değişecekti illaki, nasılki bizim maçlardaki kırılma anlarında defalarca penaltılarımız verilmedi ve puan alamadıysak bunlar da o puanları aldılar işte.

Geçen sene de TJK mesela hücum ediyor, dönüşlerde napsa kart görmüyordu, öyle öyle rakibi sindirdiler hep kimse de ses etmedi.

Evet, zaten bir altta yabanci VAR istedim ama ne hikmetse dillendiren yok
Var sistemi daha da geliştirilip yabancı bir trio tarafından yönetilirse muhteşem olur. İç dinamikleri bilen Türk hakemleri rüzgara göre yön aldıklarından hakkaniyetli kararlar veremiyorlar. Yabancı olsa adam bilmediği için kararlarında daha rahat ve objektif olabilir. Hatırlar mısınız Sergen Ulenberg'e takmıştı bir ara niye çünkü adam hakkaniyetli ve iç dinamiklerle işi olmadığından Sergen'î rahat ettirmemiş ve en sonunda Jokeyimiz atını bırakmıştı. Geçen sene Yabancı VAR olsaydı net puan farkı ile biz şampiyon olur FB ikinci olur BJK'de üçün birini alırdı.

Yav adamların bu kadar fark atacak baskın oyunları yok zaten, kalecileri sayesinde kırılma maçlarından çıktılar.

Bir yerde takılsalar toparlayamama ihtimalleri vardı.

Bu 2 maçta maçın başında 10 kişi kalsalar bir şeyler değişecekti illaki, nasılki bizim maçlardaki kırılma anlarında defalarca penaltılarımız verilmedi ve puan alamadıysak bunlar da o puanları aldılar işte.

Geçen sene de TJK mesela hücum ediyor, dönüşlerde napsa kart görmüyordu, öyle öyle rakibi sindirdiler hep kimse de ses etmedi.
Altay maci 1 - 1 iken Ugurcan bir top cikardi inanamadim, gercekten cok iyi.
Dun spiker, Cornelius'un kaleyi bulan son 7 şutu gol oldu dedi hatta kaleyi bulan 17 şutun 10'u gol oldu dedi. Bizim avarellerin toplam golu 10 bile degil.

Üst Alt