#7 Yasin Öztekin - Sayfa 212 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
DXEHLMHXUAELO3q

1 ay once yaptigi aciklama:

Yasin Öztekin: Bruma çok iyi oyuncu ama zihinsel olarak kendisini biraz daha geliştirmesi gerekiyor.

Ulan sen Bruma'nin sol ayagi bile degilsin gelmis artistlik yapiyor

Hain herif resmen mevki özelinde rakibi olan adama asist yapmadı gol atmasın diye
Aynen ben de aynısını düşündüm. Alenen rakibi olan futbolcuya gol atmasın diye pas vermedi herif. Orada o pası atmamasının başka bir izahı yok. O pası atamayacak kadar da yeteneksiz olmadığını biliyoruz. Sözleşme uzatma hatasına düşmeyiz umarım. Böyle karaktersiz heriflerin takımda yeri olmamalı. Çok bile katlandık buna.

Sözleşmesi bitiyor bunun demi.
Son 11-13 maç olur inşallah.
Bir iki sene daha çekmem bunu vallahi.
Sabri umut geri dönsün onlara bile razıyım.

Vucudum titredi len sinirden resmen o posisyonda

Burada herkes tarafından övülürken bile ne kadar beyinsiz olduğunu söylüyordum. Çok şükür gole,asiste bakmıyorum oyuncuyu değerlendirirken.

Büyük takım oyuncusu teknik,fizik vs.'den önce zeki olacak. Yasin'de bu yok. Bu yüzden olmaz-olmayacak.

Burada herkes tarafından övülürken bile ne kadar beyinsiz olduğunu söylüyordum. Çok şükür gole,asiste bakmıyorum oyuncuyu değerlendirirken.

Büyük takım oyuncusu teknik,fizik vs.'den önce zeki olacak. Yasin'de bu yok. Bu yüzden olmaz-olmayacak.

Devre sonunda iyi oynamaya başlamıştı ve golde atıyordu ara sıra. Ancak 2. yarı yine saçmalamaya başladı. Sezon sonu sözleşmesi bitiyor zaten, uzatılmamalı

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt