#7 Yasin Öztekin - Sayfa 215 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Galatasaray topcusu hiç bir zaman değildi zaten ama az çok faydalı golleri oluyordu.

Ama bu sene özelikle zamanı bittiğini gösteriyor her oynadığı dakikada. Yedek için bile yetersiz oyuncu. Recep yunuslar otursun yedekte daha olumlu iş yapmış oluruz.

Seneye gitsin biraz Anadolu takımlarda denesin şansını

Yasin'le ilgili beni en çok şaşırtan şey adamın gram kilo almaması. Demek ki içki falan sevmiyor adam. Yoksa mümkün değil bu kadar ince kalamaz bu kadar sene.
O konuda kendine bakıyordur ya da bünyesi hızlı çalışıyordur bu kişiden kişiye değişir ama onda o ego olduktan sonra bundan sonra gideceği takım anadolu takımı olur orada da bu hareketlere devam ederse 2 seneye futbolu bırakır veya PTT 1.lig de oynar aynı Erkan Zengin durumuna düşer :D

Galatasaray topcusu hiç bir zaman değildi zaten ama az çok faydalı golleri oluyordu.

Ama bu sene özelikle zamanı bittiğini gösteriyor her oynadığı dakikada. Yedek için bile yetersiz oyuncu. Recep yunuslar otursun yedekte daha olumlu iş yapmış oluruz.

Seneye gitsin biraz Anadolu takımlarda denesin şansını
O konuda kendine bakıyordur ya da bünyesi hızlı çalışıyordur bu kişiden kişiye değişir ama onda o ego olduktan sonra bundan sonra gideceği takım anadolu takımı olur orada da bu hareketlere devam ederse 2 seneye futbolu bırakır veya PTT 1.lig de oynar aynı Erkan Zengin durumuna düşer :D

Menajeri Ahmet Bulut olunca belki İspanya'ya dandik bi takıma gidebilir diyorum ben. Zaten futbolu bırakınca hoca falan olmaz. Anca şu Ali Cansunlar, Sedat Yeşilkayalar gibi menajerlerin eteğini toplayan tiplerden olur.

Takıma verdikleriyle takımdan götürdüklerini(paradan bahsetmiyorum) alt alta yazıp toplasak borçlu çıkar bence. Atabilirse attı, atamadıysa takımı bozdu hep. Bir de saha içinde ona buna trip yapan oyuncu her zaman tribünün de enerjisini düşürür. Bu yolla da çok zarar verdi takıma.

Yasin'le ilgili beni en çok şaşırtan şey adamın gram kilo almaması. Demek ki içki falan sevmiyor adam. Yoksa mümkün değil bu kadar ince kalamaz bu kadar sene.

Niye sasiriyorsun ki bu tamamen insanin metabolizmasi ve genleri ile alakali birsey.

Mesela ben su icsem bile yariyor, öte yandan kücük kardesim tabiri caizse hayvan gibi yemek yiyor ama bir gram bile kilo almiyor. Spor falan da yapmiyor.

Dedigim gibi insandan insana degisir bu. Yasin da tam benim kardesim gibidir muhtemelen, negatif örnek olarak da mesela Ozan Tufan'i verebilirim. Adam kilo almaya meyilli bir insan, en fit haliyle bile kilo sorunlari yasayan bir adam.

Niye sasiriyorsun ki bu tamamen insanin metabolizmasi ve genleri ile alakali birsey.

Mesela ben su icsem bile yariyor, öte yandan kücük kardesim tabiri caizse hayvan gibi yemek yiyor ama bir gram bile kilo almiyor. Spor falan da yapmiyor.

Dedigim gibi insandan insana degisir bu. Yasin da tam benim kardesim gibidir muhtemelen, negatif örnek olarak da mesela Ozan Tufan'i verebilirim. Adam kilo almaya meyilli bir insan, en fit haliyle bile kilo sorunlari yasayan bir adam.

Ben onlara da şaşırıyorum zaten Can :D

Yasin'i çok sevmediğimden de içki içmiyo yakıştırması yapmış olabilirim tabii. Ağzının tadını da bilmiyordur bu tırrek.

Işıklı nargile, limonlu soda, ortaya karışık meyve tabağı kind of a person.

Umarım sözleşme uzatmak gibi bir yanlış yapmayız imzalasak bile 1 yıllık performans odaklı bir sözleşme olmalı Ali Babanın çiftliği günleri geride kalmalı artık...

Sözleşme yenilenmez ama seneye başka bir takımdan da olsa kontrat kapmak için biraz çaba göstermeli. Biraz oynamalı. Ben sürpriz bir gol veya goller bekliyorum Yasin’den.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Erman Toroğlu: "Galatasaraylı Yasin Öztekin beni aradı. 'Benim için Galatasaray'da oynayamaz demişsiniz’ dedi. Ben de 'Evet söyledim, sadece senin için değil golden önce topun önünden çekilen Feghouli’ye de dedim. Sen öyle oynayacaksın ki bana bu lafımı yedirtmelisin’ dedim."

Erman Toroğlu: "Yasin Öztekin de cevap olarak, 'Ben 4 yıldır Galatasaray'da oynuyorum' dedi. Ben de 'Galatasaray ilk 11’inde oynamıyorsun ama' dedim."

DagOqQ4XcAEoMy7

Üst Alt