#7 Henry Onyekuru - Sayfa 154 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
birde keske bizim oyuncu olsun diyenler var, adam resmen rezilleri oynuyor , bizden giden henry ile uzakdan yakindan alakasi kalmamis

Bu adam bitmiş kaçıncı kez karşı karşıya kaçırdı geldiğinden beri bilmiyorum yazık çok üzülüyorum geçen sezon böyle değildi.

Ben bu işten bir bok anlamadım. Hadi fiziksel olarak kötü olmanı sıtmaya bağlayalım da son vuruşlarındaki berbatlığı neye bağlayacağız. Sezonun içine etti Sivas ve bu maçta beceriksizliğiyle. He ondan başka pozisyona giren de yok doğru düzgün ama pozisyona girip kaçırmak ile pozisyona girmemek arasında matematiksel olarak bir fark yok. İki türlü de elde var sıfır.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Avrupalı boşuna oynatmıyor bunları. Sen onların oynatmadığı isimler ile onları yenmeye çalışıyorsun. Altyapılara hala adam gibi yatırım yapılmıyor bi 10 milyon altyapıya yatırım yapmak çok mu zor. Getirin dünyanın en iyi altyapı hocalarını beslenme uzmanlarını

Şurası çok net şu rezil ligde Galatasaray gibi winner bir takımda öyle veya böyle katkı sağlıyorsun.Ama onyekurunun çok ciddi eksikleri var.
Tabiki bu eksikleri olmasa buraya gelmez.Ama şut tekniği zayıf.Gol kaçırmasınada hiçbirşey demem.Gerçekten onun eksi özelliği.

Ama arkadaş o pas tercihleri ve hatalarını kabul edemem.
Bu kadar amatörce hatalar yapılmaz.
Yedi maçda bir gol bir asist..
Tabiki şu dönemde ondan iyisini bulamazdık.

ama o basit hataları yapmaya devam ederse ondan daha iyi bir oyuncuyu bulabilirdik derim.

Üst Alt