#7 Henry Onyekuru - Sayfa 152 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Karacocugumuzz. Geçen sene gidişine çok üzülmüştüm millet şampiyonluğun sarhoşluğuyla kendisinin o şampiyonlukta ne kadar önemli bir paya sahip olduğunu unuttu. Sezon basinda floryaya ziyarete gelip çay story si falan paylaşması içimi yakmisti. Babel falan takım komple çok kötüydü. Ne kadar önemli olduğunu kavradik kendisinin dönmesiyle beraber. Hizli başka bir oyuncu alalim falan hikaye arkadaşlar bu konuları hiç açmayın. Bu onyekuru denen arkadaş hizlinin hizlisi. Bjk nin kanatlarını görüyoruz nkodou ve diaby bu adamlar da hızlı ama onyekurunun tırnağı etmezler. Bu herif tam bir winner bir şekilde almamiz lazım o bonservisi. Tabi kendisi miyadimi doldurdum gidiyorum demezse. Her şekilde ayrılırsa çok üzülürüm. Alırsak aşırı sevinirim.

Rakibi yipratmasina tamam ama son islerde artik form yakalamalı.bu kadar gol kaçırmak iyi bisey degil,mactan once bol bol son vurus calissin.antrenmanda kacirsin golleri ama sahada atsin.fatih hocaya acı lan bari

İyi bir atlet. Koşucu. Ama futbol zekası yok. Bir pozisyonda birden fazla seçeneği varsa en kötüsünü seçer ilaveten şutları çok kötüdür.

Rakibe tehdit oluşturuyor da sonuçlandıramıyor yine. Bütün topları ezdi bugün. Sol Saracchi ile birlikte sol kanadı berbat ettiler.

Bu adam böyle yapacak bir şey yok. Oyun zekası düşük, bitiricilik yok, son hamlelerde doğruyu seçemiyor vs vs. Zaten bu saydığım özellikler olsaydı şu an bizde olmazdı, her şeye rağmen kilit derecede önemli bir adam şu maçtaki performansından sonra itin g.tüne sokmaya gerek yok tipik Onyekuru işte.

Üst Alt