72,5 Milyon Sterlin Değerindeki Van Gogh Tablosuna Çorba Fırlattılar - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

72,5 Milyon Sterlin Değerindeki Van Gogh Tablosuna Çorba Fırlattılar

iklim değişikliğine dikkat çekmek için dünyanın en hassas insanları olan sanatçıların eserlerine saldırmak nasıl bir gerizekalılık seviyesidir. git o çorbayı siyasetçilerin suratına at yiyorsa

ben gidip tarihi bir yeri patlatsam terörist olmuyor muyum?
Bunlarda tarihi bir esere zarar veriyor.
Patlatırsan terörist olursun. Bu tip bir şey yaparsan vandallık yapmış olursun. Basın'ın para babalarının elinde olduğu bir dünyada önemli mevzulara dikkat çekmek için böyle radikal şeyler normal geliyor bana. İklim krizi büyüyünce çok daha fenası olacak hepimize çünkü.

bunları varya ıslatarak sopayla dövüceksin. hadi gel şok markette gerceklestir bu eylemi. ingiltere de yapmak basit. dikkat cekmek istiyorlar dayak yiyerek de gerceklestirebilirler bu hedeflerini. "süt dökmek isterken reyon görevlisi tarafından göüne süt şiişesi sokulmaya calısılan aktivist son anda kurtarıldı." müthiş baslık bence.

Patlatırsan terörist olursun. Bu tip bir şey yaparsan vandallık yapmış olursun. Basın'ın para babalarının elinde olduğu bir dünyada önemli mevzulara dikkat çekmek için böyle radikal şeyler normal geliyor bana. İklim krizi büyüyünce çok daha fenası olacak hepimize çünkü.
Iklim krizine sebep olan şirketlere karşı yapsınlar. Paga bicilemeyen eserler ile değil

bunları varya ıslatarak sopayla dövüceksin. hadi gel şok markette gerceklestir bu eylemi. ingiltere de yapmak basit. dikkat cekmek istiyorlar dayak yiyerek de gerceklestirebilirler bu hedeflerini. "süt dökmek isterken reyon görevlisi tarafından göüne süt şiişesi sokulmaya calısılan aktivist son anda kurtarıldı." müthiş baslık bence.
Yaptıkları yaşam tarzına müdahale aslında

TFF'sine kurşun yağdırılıp 3 günde unutturulan bir ülkenin vatandaşı bir sanat eserinin üzerine patates püresi fırlatanlara terörist diyorsa, bu anca bir karikatüre konu olur dostum.
O sanat eseri günümüz kurumlarından değerlidir. Hangi ülkenin vatandaşı olduğum önemsiz bu olayda. Ikisi de terörist bir eylemdir ayrıca bu da iki güne unutulacak zaten.

Üst Alt