#72 Ali Turap Bülbül - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#72 Ali Turap Bülbül

Aga ben genç olacam 40 yılda bir gelecek fırsat gelmiş kıçımı yırtarım, bu ne gamsız, koşmayan bir çocuk yav. Bir orta yap bari o da yok.

SM-A525F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

oynatmayınca teknik direktörü eleştiriyorsunuz. oynayınca futbolcuyu. biraz sabırlı olalım lütfen. alt yapıdakı oyuncularımız kyle walker seviyesinde olsaydı zaten, transfer yapmazdık.

acele karar verelim, acele bir şekilde gördüğüm en kotu gençlerden biri ve bunun yetenek, teknik vb hiçbir şey ile ilgisi olmadan söylüyorum. elinde inanılmaz bir fırsat var, şampiyonlar ligi finalinde oynayan topçu gibi ciğerleri patlarcasına koşmalı ancak gamsız bir şekilde sahada yürüyor.

Baya baya kötüydü, muhtemelen çok heyecanlı onun da etkisi var. Bide ilk defa 11 çıkıyor, o da kış ayında Sivas deplasmanına denk geldi, bu da onun şanssızlığı. Birkaç maç daha görmek lazım ama şu an yedekte ikamesi olsa düşünmeden çıkarılması lazım normalde.

SM-S911B cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Altyapıdan ilk onbire koyacaımız oyuncu böyleyse altyapıyı kapatın. Tamam ilk kez oynuyor, zor deplasman da biraz yetenek olur. Hiçbir numarası yok gibi.

Kız gibi la bu herif.Hamle zamanlamasinda sikinti var. Pek isik vermedi su ana kadar ama umarim hatayla bitirmez maci.Bi sekilde hata yapmadan maci tamamlar kazanirsak onun icin de ozguven kaynagi olur bu mac.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Şu an bu başlığa gelip söven kim varsa benim gözümde eğitilmezdir

Bunla beraber çok da iyi sinyaller vermediğini söylemek mümkün

Pasörlük açısından çok temiz oynuyor ama onun dışında iyi bir şey söylemek zor

İç sahada bir bahar akşamı 11'de olsaydı belki koşardı. Sivas soğuğunda ne yapıyorum ben burda dercesine oynuyor. Topçuluk kolay değil be Bülbül.

Üst Alt