#76 Servet Çetin | ARŞİV - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#76 Servet Çetin | ARŞİV

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Euro 2008 de Portekizli Ronaldo süründüremedi sheva mı süründürecek?Servet eski servet değil futbolcumuzun kıymetini bilelim biraz!!!!

2010'da biten sozlesmesini 1 yıl daha uzatabilsek cok iyi olacak. uzun sureli bir sozlesmeye servet yanaşmaz. Ancak meira'nın aldıgı parayı alabilirse uzun sureli kontrat yapacakmış 2013 gibi... Ama biraz zamla +1'i kopartabiliriz.

Aksi halde bu yaz rest cekebilirler. Sozlesme bitimine 1 yıl kala kimse yuksek bonservis onermez. Bu halde kalırsa sozlesme yazın 7.5m euro vereceklerini sanmam. 2011'e cıkar ve yurtdısı için gecerli olmak uzere min.fee koy. degil mi?

Son maçlarda yeniden eski performansına ulaşmayı başardı.Başarılı bir görüntü çiziyor şu anda umarım böyle devam eder..

Cevap: #76 Servet Çetin

Sakın Servet’i bırakmayın

Skibbe, yönetime, "Servet bizim defansımızın en önemli futbolcusu. Eğer onu satarsak yerini dolduramayız. Ne kadar para önerilirse önerilsin kesinlikle satılmamalı" diye konuştu.

GALATASARAY’da Beşiktaş galibiyeti ile kendisini garantiye alan Skibbe, yönetime ayrıntılı bir rapor verdi. Alman çalıştırıcı, rapor vermeden önce görüştüğü yöneticilere ve Futbol AŞ.Genel Müdürü Adnan Sezgin’e, "Servet 16 maçta da oynadı ve defansımızın en önemli futbolcusu. Onu satarsak yerini dolduramayız. Servet ile ben de görüştüm ve bana ’Eğer kulübüm para kazanacaksa gidebilirim.

Kadroyu bozmayalım

Transfer teklifleri var’ dedi. Anladım ki; Avrupa’da oynamak istiyor ama fazla da hevesli değil. Servet için ne kadar para önerilirse önerilsin kesinlikle satılmasını istemiyorum. Zaten transfer istemediğimi söylemiştim. Oturmuş kadroyu bozmayalım. Avrupa’da ve Türkiye’de bazı hedefler koyduysak kadromuzu korumalıyız. Gençleri ise kiralık verebiliriz" diye konuştu .

Hürriyet

Umarım Servet'i bir an önce gönderirler... Hiç güvenmiyorum... Her an takımı yakabilitesi çok yüksek.. Daha profesyonel, daha çevik ve hızlı, ne yapacağını daha iyi bilen defanslara ihtiyacımız var... Topu ayağına aldığı gibi savurup taca atan, durduk yerde gol yedirten, her hızlı forvet karşısında %100 gol bu dedirten adamlardan bıktık.. UEFA kupası = Servetle olmaz...

Hiç bir klüp devre arası takımının en iyi oyuncularından birini satmaz.Yerine geçecek adam bulunsun ki,Servet'i o zaman satalım.

Laf çok teklif yok!

Menacerinin Servet´i sürekli Avrupa kulüplerine transfer etme çabası, yönetimi çileden çıkardı: "Bize teklif geldiği yok. Dedikodulardan sıkıldık!"

Gerets: Bekleme odasında

Sarı-Kırmızılı ekibin tecrübeli stoperi Servet Çetin’in Marsilya’ya transfer olacağı yönündeki haberler uzun süredir medyada yer buluyordu. Konu hakkında görüşlerine başvurduğumuz Marsilya Teknik Direktörü Eric Gerets; Servet’i çok beğendiğini, ancak Galatasaray’a kesinlikle bir teklif yapılmadığını, çünkü bu düşüncenin şimdilik bekleme odasında durduğunu söylemişti. Servet de, Beşiktaş derbisinin ardından yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullanmıştı:

Ciddi şekilde uyardılar

“Galatasaray'da çok mutluyum. Zaten 1.5 yıllık sözleşmem daha var. Yurt dışında oynamayı tabii ki istiyorum, ama gelen teklifleri yönetimimizin kabul etmesi ve kulübüme para kazandırmam lazım. Onun dışında bir yere gitmiyorum.” Galatasaray Yönetimi, bu sözlere karşın Marsilya ile anlaştığı iddia edilen Servet’in aklını, menaceri Mithat Halis’in çeldiğini düşünüyor. Halis’i uyaran yöneticiler, “Bize teklif geldiği yok. Dedikodulardan çok sıkıldık” diye görüş bildirdi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt