#76 Servet Çetin - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#76 Servet Çetin

Cevap: #76 Servet Çetin

Servet Çetin'in sizin dediğiniz gibi en iyi Türk Stoper olması, "çokta iyi bir stoper olmadığı" gerçeğini değiştirmez.

Baktığımız da gerek biz, gerek başka takımlara, çok iyi orta saha ve hücum oyuncularımız varken, defansif anlamda sıkıntı çekiyoruz.

Bundan dolayı elde zaten Baros, Elmander, Pino, Kazım Kazım, Arda Turan vs. gibi iyi hücum oyuncularımız varken, orta sahayı da iyi yerli oyunculardan kurup, defansı yabancı oyunculardan oluşturmak, en doğru karar olacaktır.

galatasaray formasiyla gördügümde beni futboldan sogutan kisi gittigin gün benim icin bayramdir benim icin sanmiyorum ama insallah tez zamanda kurtuluruz senden

Ujfalusi 5-6 tane dil biliyormuş NTVspor'a göre. Ama ne fayda? Meira biliyordu da noldu? Gene Servet efendiyle anlaşamadı. Neden? Çünkü Servet efendinin vakti o kadar değerli ki zamanını iki gram İngilizce öğrenmeye ayıramaz. Sonuçta giden Meira olacak, Ujfalusi olacak. Yeri sağlam. Ohh be ne ala memleket.

tank-servet-pankartı.jpg

Servet+İstemiyoruz+Şampiyonluk+İstiyoruz!.jpg

İ-S-T-E-M-İ-Y-O-R-U-Z.

selam servet .

geçenlerde sana küfür ettiğim için forumdan 3 gün uzaklaştırıldım .

umarım en kısa zamanda takımdan gidersin .

bu arada g.zan haala kuğuyu besliyo mu ?

iyi çalışmalar.

sıradan bir galatasaray taraftarı .

Servet'i koruyan kaldımı hala ? berbat ötesi stoper demeye bin şahit anadolu klüplerinde bile zor oynar bu performansıyla, berbat bir oyuncu ayağı çok kötü pas atmayı bile bilmiyor rijkaard geldiği gibi silmişti ama yönetim baskısıyla mecbur oynattı adamın kuyusunu kazdı kovdurdu adamı karaktersiz.

Servet Çetin'in sizin dediğiniz gibi en iyi Türk Stoper olması, "çokta iyi bir stoper olmadığı" gerçeğini değiştirmez.

Baktığımız da gerek biz, gerek başka takımlara, çok iyi orta saha ve hücum oyuncularımız varken, defansif anlamda sıkıntı çekiyoruz.

Bundan dolayı elde zaten Baros, Elmander, Pino, Kazım Kazım, Arda Turan vs. gibi iyi hücum oyuncularımız varken, orta sahayı da iyi yerli oyunculardan kurup, defansı yabancı oyunculardan oluşturmak, en doğru karar olacaktır.

ne en iyi türk stoperi ya Serdar Aziz varken Mahmut Boz varken Serdar Kesimal varken Ersan Gülüm varken hatta bizim Semih kaya varken Aykut Demir gibi kaliteli oyuncular varken Servet'in esamesi bile okunmaz.Sadece Galatasaray gibi bir klüpte oynadığı için ve milli takımda çoğunluğu 4 büyük takımın oyuncuları oynatıldığı için forma şansı buluyo Türkiyenin açık ara en kötü stoperi berbat ötesi

Üst Alt