#77 Kolbeinn Sigthórsson - Sayfa 22 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
CztcdRvW8AAYien.jpg

Aynı kişi sanırsam.

öbür resimde baya sismis gözüküyor

müthiş bir futbolcu hayalet bir forvet defansa görünmeden ligin ilk yarısını tamamladı mutlaka bonservisi alınmalı

Sanirim herife 800 bin euro

Serdar bonservisi ile toplam 12.5 milyon euro

Hamit bonservisi ile 17.5 milyon euro

Cavanda, linnes vs vs vs.

Cope atilan paralara insan olanin, GS li olanin vicdani sizlar be serefsizler!!

Reyiz seni pek goremiyorum forumda Gs sevdani askiya almadin umarim.
gs sevdam asla bitmez ben aslan cimboma aşığım !! ancak artık gerçekten sıkıldım son 3 yıldır yapılan yanlış transferler sokağa saçılan paralar amatörce bir yönetim anlayışı bu kadar büyük bir kulübe yakışmıyor 3 yıldır her transfer döneminde taraftarın istemediği ne kadar abidij gubidik adam varsa hepsini aldık burada bu adamdan cacık olmaz dediğimizde 3 ay sonra haklı çıktık ve artık ben haklı çıkmaktan yoruldum en sıradan az bir futbol bilgisi olan birisinin bile görebileceği kabak gibi ortada olan gerçekleri yöneticilerin inatla görmek istememeleri ve taraftarı 3 yıldır her transfer döneminde aptal yerine koymalarından bıktım usandım !!!! ne zaman adam gibi transfer yapmaya başlarlar ve ben heyecanlanmaya başlarım o zaman yine eskisi gibi girerim foruma!! yahu osmanlı karşısındaki takım nasıl GALATASARAY olabilri ????? biz haginin prekazinin 50 metreden örümcek ağını temizlediği takımlara alışmışız !!!

Üst Alt