#77 Necati Ateş - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: #77 Necati Ateş

B_7946cfe30a2aeb6fb28979cb5cc2ee99.jpg

Necati reisin poza bakk :D :D

Muslera

Ujfa-Semih K.-Semih Oguz-Hakan Balta

Melo-Selçuk

Emre Ç. - Necati

Elmander-Baros

Emre yer yer sagda solda olması lazım. cok hareketli olacak. bi sagda bi solda. Sola gectiginde Necati hafif sagdan girecek.

Emre

Neco

Elmander-Baros

sistem tam boyle. Yada tam tersi,ters kanat yani. Ama Selçukla Meloyada cok iş dusecek. çok fazla hareketli olmaları lazım. arka alanı bos bırakmamaları gerek. Boyle oynarsak cok iyi olacagı kanaatindeyim.

edit:tam olarak yazdım ama forum düm düz yazıyor.

Necati'nin son 2 sezondaki gollerini izledim Antalya'da baya iyi vuruyor topa iyi bir iş bitirici diyebilirim Elmander ile çok gol atması dileğiyle.

Necati kötü oyuncu değil .Beklentiler yüksek olduğu için göze batıyor ama kesinlikle hem zeka olarak hem yetenek olarak ligde ki iyi kategorisinde ki oyunculardan biri.

Burnu çok fazla sürttü değerini anlamıştır büyük formanın. En verimli çağında 17lik genç gibi futbola yeni başlamış gibi çabalarsa çok başarılı olacaktır. Tabi ben böyle düşünüyor Necati kendisi ne düşünüyor önemli olan o.

Admin varsa bir ricam olacaktı. 100 mesajın altı kuş oluyormuş galiba öyle diyor bazıları. Yeni üye almayın madem kuş girmesin içeri. 2000 mesajlı üye alımı yapılsın :coffee:

İster kuş dersiniz ister böcek. Necati Baroştan iyidir. Sanki Semih Baroştan iyidir falan dedik ya da MPektemek daha iyidir dedik hey Allahım ya. Baros Necati kadar kulübe emek vermişte sanki kıyaslama yapamayacak bir durum mu var.

nedense ben cok ümitliyim Necati'den.

Bu onun icin son sansi futbol'da Iz birakmak icin. Kendisini kanitlamak istiordur.

Simdlik Kadro böyler olur:

--Engin---------------------------Emre--

-------------Elmander-------------------

_____________Neco-------------------

Yanlız sezon sonuna kadar sözleşme yapmayı çok saçma buluyorum. Ayrıca neco antalya dan alacagı 500.000 dolardan vazgeçiyor ve bizden alacağı para tam 500.000 dolar.

Eminim sezon sonu sözleşmesi uzatılacaktır.

Yanlız sezon sonuna kadar sözleşme yapmayı çok saçma buluyorum. Ayrıca neco antalya dan alacagı 500.000 dolardan vazgeçiyor ve bizden alacağı para tam 500.000 dolar.

Bence sezon sonuna kadar sozlesmiyi dogru buluyorum, nedenini soracak olursaniz oyuncuyu denemek lazim ondan sonra uzun sureli sozlesme imzalamak daha mantikli bence.

Admin varsa bir ricam olacaktı. 100 mesajın altı kuş oluyormuş galiba öyle diyor bazıları. Yeni üye almayın madem kuş girmesin içeri. 2000 mesajlı üye alımı yapılsın :coffee:

İster kuş dersiniz ister böcek. Necati Baroştan iyidir. Sanki Semih Baroştan iyidir falan dedik ya da MPektemek daha iyidir dedik hey Allahım ya. Baros Necati kadar kulübe emek vermişte sanki kıyaslama yapamayacak bir durum mu var.
kes kes cücük 57 mesaj atmışsın 50 si barosa diğer 7 si kolpa transfer duyumuna

Sene sonunda 2 yıllık sözlesme yapılacak duruma gore dedi Yamanla Mustafa abi. Ne kadar dogru bilmiyorum.

3 sene rahat oynar. Forvet arkasında bile oynayabiliyor. Elmander-Necati, Baros-Necati, Baros-Elmander... diye gider her haftamız. Sercan otursun öyle :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt