#77 Serdar Özkan - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#77 Serdar Özkan

Cevap: # Serdar Özkan

ali-musa-çağlar-batdal a bayılıpta serdar ı beğenmemek!...mustafa denizli nin saçma tercihleriyle ''okazyon'' durumuna düşürülen serdar ı sezon içinde alkışlarken hatırlamak istemeyeceksiniz bu görüşlerinizi!...tabi başarılı olursa bütün marifet FR da olacak!...keşke hocamız -hala- bu güveni verebilse...

ali-musa-çağlar-batdal a bayılıpta serdar ı beğenmemek!...mustafa denizli nin saçma tercihleriyle ''okazyon'' durumuna düşürülen serdar ı sezon içinde alkışlarken hatırlamak istemeyeceksiniz bu görüşlerinizi!...tabi başarılı olursa bütün marifet FR da olacak!...keşke hocamız -hala- bu güveni verebilse...

Valla ben sadece Ali ve Serdar dan birseyler bekliyorum.

Caglarin da en az Balta kadar iyi oldugunu düsünüyorum ama Balta dan iyi olmasini isterim, bekleyip görmek lazim.

Batdal ve Musa hakkinda cok olumlu konusuyor millet, ama izledigim 2-3 maca göre yorum yapmak gerekirse Yaser, Mehmet Güvene benzettim bu iki genci.

Bu Serdar için oldum olası ne iyi ne kötü birşey diyemedim , hep ortada kalmışımdır. Bu seneki transferlerimiz içinde performansını en çok merak ettiğim oyuncu olucak hiç şüphesiz...

Üst Alt