7'de 7 şampiyon yapar mı? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

7'de 7 şampiyon yapar mı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: 7'de 7 şampiyon yapar mı?

Bu kadroyla çok rahat 7 de 7 yaparız ama 2 maç kazanırız bizim oyuncular yine ciddiyetsiz oynamaya başlarlar puan kayıpları gelmeye başlar diye korkuyorum.

7'de 7 kesinlikle şampiyon yapar. Ama yapar mıyızı orası zor. Hele önümüzdeki üç maçı kayıpsız atlatırsak kesinlikle kalan maçların hepsini kazanırız.

Şampiyon olmak artık imkansız şampiyonlar ligine gidelim yeter ki o bile artık neredeyse imkansız artık seneye inşallah

7 de 7 yaparsak,%100 şampiyon oluruz.Kaldı ki bundan sonra en kolay maçlar bizim.Tabi kağıt üstünde kolay maçlar.Maalesef bu oyunla biz 7 de 7 yapmamız imkansız kere imkansız.O kadar güvensiz takım olduk.Bunu bu taraftara yaşatanlara teşekkür ediyorum!

Şampiyon olmak artık imkansız şampiyonlar ligine gidelim yeter ki o bile artık neredeyse imkansız artık seneye inşallah

kusura bakmayın ama 2. yle aramızda 2 puan fark olan yerde ve de rakipler de en az bizim kadar istikrarsızken imkansız demek kafayı yemektir...

gölge yapmaktır....

6'da 6 oldu. Bu niye olmasın? Adnan Polat'tan bunu sağlayacak radikal bir hamle bekliyorum yine. Psikolojik mücadeleyi iyi yapıyor.

O kadro yaptıysa bu kadroda yapar demek kolay tabi.Ancak bu kadroda en ufak bir hırs belirtisi dahi yok.

6 da 6 yaptık 7 de 7 de yapabiliriz. 6da 6 yaparken (gençler(d) trabzon, belediye(d) fb, sivas(d) hacettepe) çok daha zor fükstür vardı, ve kadromuz bu kadar kaliteli deildi yabancılardan sadece Nonda dan faydalanabiliyoduk. Bu sene ise daha kolay fikstüre ve çok kaliteli bir kadroya sahibiz. Tek eksiğimiz o seneki ruh yok, o ruh gelirse eğer çok rahat 7-7 yaparız...

Sivas'ı yenebilcezmi,aslında böyle bir konu açılması lazım.Herkesin dağıttığı Sivas'ı bile zor yeneriz.M.sarp oynarsa yeniliriz.

Oyunculardan ziyade Rijkaarda güvenemediğimden imkansız diyorum. Taktik belli. Hangi şart, durum, rakip olursa olsun değişmeyen bir taktik var. Dolayısıyla şampiyonluk artık sadece hayal. İnşallah seneye sisteme uygun orta saha oyuncuları alınır.

Büyük ihtimalle önümüzdeki 3 takımda puan kaybedecek.Ben takıma ve teknik ekibe güveniyorum 7'de 7 yapabilecek bir takımız.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt