7december.org !? - Sayfa 16 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

7december.org !?

Cevap: 7december.org !?

aynen site feyk türk yapmış ama her kim yapmışsa helal olsun bütün dünyayı kandırdı adam

şuraya baksana çinden bile bu siteyi takip etmiş adamlar

ÔõôÓÖÖØе¹¼ÆʱÁË_2012°É_Ìù°É

illuminati.org sitesi kapanınca buna yüklendi millet anladığım kadarıyla. Ama gözden kaçan birşey var illuminati sitesi çalışıyor, domain bilgilerine göre 2023'e kadar kayıtlı zaten.

Bu arada 7december.org ta çıktığı iddia edilen şifre bende çıkmıyor.4 ayrı tarayıcı denedim.

FIRST CASTLE HAS FALLEN!

Darkness is knocking the door!... We are still sleeping!? Final countdown is in progress. We still have the power to defeat the darkness, otherwise "brothers of the cosmos" will reborn. The last candle is dying. Only the illuminated ones will understand the last secret!

_ v _ _ t _ _ s _ _ i _ _ _ m

f _ _ a _ _ n _ _ _ _ _ _ i _ _ _ _

30 days + 22h : 54m : 29s

FIRST CASTLE HAS FALLEN!

Darkness is knocking the door!... We are still sleeping!? Final countdown is in progress. We still have the power to defeat the darkness, otherwise "brothers of the cosmos" will reborn. The last candle is dying. Only the illuminated ones will understand the last secret!

_ v _ _ t _ _ s _ _ i _ _ _ m

f _ _ a _ _ n _ _ _ _ _ _ i _ _ _ _

30 days + 22h : 54m : 29s

Onu biliyorum hatta foruma ilk ben koydum ekşiden alıntılayıp ama bende çıkmıyor nedense. İşlemcin ne senin AMD mi Intel mi?

İşte o şifre benim hiç bir bilgisayarımda tüm farklı tarayıcı denemelerime rağmen çıkmadı. Her işlemcim AMD. Demek ki sadece intel işlemcilerle çıkıyor.

Şuan digitürk'de history belgesel kanalını izliyorum ve profesörler,hayatlarını araştırmaya adamış adamlar özgürlük heykeli'nin illuminati'yi temsil ettiğini söylüyorlar ve new york'un her yerinde illuminati simgeleri var hepsini gösterdiler ve tarihi kitaplarla gösterdiler simgeleri, profesör'ün biri new york için küçük babil dedi ve babil gibi zamanı geldiğin yıkılacak dedi. Özgürlük heykeli içinse lusifer'in .ahişesi dediler.

Özgürlük heykelinin uzunluğu genişliği fln hesaplasan sonuç her zaman 7 çıkıyormuş adamlar hesapladı ve sonuç her zaman 7 çıktı. 7 sayısıda illuminati için çok önemliymiş.

Üst Alt