#8 Adrian Ilie - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#8 Adrian Ilie

Bu arada tam tarihleri unuttum ama ozellikle Filipescu para yok diye satilmisti. Yeni yonetim ilk geldiginde +5 milyon fazlamiz vardi. O 2 yilda nasil eksilere dusup para icin oyuncu satmak zorunda kaldik anlamadim.

ah ah hem hasta oluşu hem de zamansız gidişi içimde uktedir.

hastalığı sebebiyle kariyeri çok daha iyi yerlere gelmeden bitiverdi.Stili tarzı ile çok farklı bir golcüydü.

50006

98 dünya kupasında ingiltere maçında ne top oynamış be. 1 sene daha tutup dk sonrası satsaymışız çok iyi para edermiş

dakika 5.03 te Bursasporla oynuyoruz..

Bu maç 97 yazındaydı..

İlie ye çok hayrandım..

Tam 7 saat boyunca Babamla beraber maçın başlamasını bekledik..Herşey o kadar güzeldi ki, başka yerde 10 dk bile bekletseler sinir olursun ama stadın orda 7 saat bu maçın başlamasını beklemek ne kadar güzeldi..

Herşey çok güzeldi be..Babamla stadın karşısında Tatlıses lahmahcunda yediğim lahmacunların tadını da, stad dağılırken taraftarlarımızdaki o mutluluğu ve herkese sarılma isteğini de unutmadım..

O günlere geri dönebilmek için herşeyimi verirdim..Tüm servetimi vermek şöyle dursun, üstüne kredi çekerim dönebileceğimizi bilsem..
Çünkü mutluydum, mutluyduk..

Sabin Romanya liginde gol kralı olmuştu ve bonservisi basıp aldılar. Nasıl her Higuain aynı değil ise her İlie'de aynı değil. Hepatit oldu ve kariyeri serbest düşüşe geçti. Yoksa Valencia kendisiyle sözleşme yenilemiş ve bonservisini 60 milyon dolar yapmıştı.

Valencia aldıktan 4 ay sonra satmış gözüküyor? Nasıl sözleşme yenilemişti?

nereden baktınız bilmiyorum ama valencia'ya 97-98 devre arasında gitti ve 2002-2003 sezonu transfer döneminde de Alaves'e transfer oldu.

O Adrian Ilie yani bizim aldığımız.

Sen yukarıda Sabin Ilie için demişsin onu.

Sabin Romanya liginde gol kralı olmuştu ve bonservisi basıp aldılar. Nasıl her Higuain aynı değil ise her İlie'de aynı değil. Hepatit oldu ve kariyeri serbest düşüşe geçti.

Üst Alt