GSC Haber - 8 Futbolcumuz Daha Takıma Katıldı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber 8 Futbolcumuz Daha Takıma Katıldı

Fernando Muslera, Metehan Baltacı, Emin Bayram, Olimpiu Morutan, Cicaldau, Kazımcan Karataş, Barış Alper ve Yusuf Demir, Galatasaray kampına katıldı.

Böylelikle Sacha Boey, Abdülkerim Bardakçı, Victor Nelsson, Nicolo Zaniolo ve Kerem Aktürkoğlu dışındaki tüm futbolcular kampa katılmış oldu. Sözleşmesi devam eden Luyindama ve Alpaslan Öztürk'ün durumları belirsiz.

316b58f9671e43ea8f993db99545fcf1.jpeg

331598df182244d98d58e3add1eb5efa.jpeg

Galatasaray.org

Son düzenleme:
Ben as oyuncularımızın Haziran sonu ve Temmuz başında idmana başladığını ilk defa görüyorum. Sezonu erken açmamız nedeniyle Mart ve Nisan aylarında düşeceğiz maalesef. İnş fb ve bjk de konferansta bir süre daha ilerler.
O yüzden geniş bir kadroya ihtiyacımız var. Geniş kadro yaparken de yedek kulübesinin kalitesini düşürmemeliyiz.

Örneğin Parades alınacaksa Sergio Oliviera yedek beklemeli.

Ben as oyuncularımızın Haziran sonu ve Temmuz başında idmana başladığını ilk defa görüyorum. Sezonu erken açmamız nedeniyle Mart ve Nisan aylarında düşeceğiz maalesef. İnş fb ve bjk de konferansta bir süre daha ilerler.

bu sene 4 takım mecbur çok yoğun olacak. Özellikle bizim işimiz daha zor. ŞL'ye kalırsak 6 tane yüksek tempo maç, 38 lig maçı var zaten

geçen sene 14-15 oyuncu yeterdi. Bu sene en az 21-22 oyuncudan katkı almak lazım

Umarim son sezon deprem ve dünya kupasi yüzünden oyuncular yeteri kadar tatil yapmistir diye bu sezon erken acilis yapiyoruz diye, sezonun sonuna dogru düsüse gecmezler.

Devre arasını iyi değerlendirerek bu handikap aşılabiliyor. Gerekirse birkaç futbolcu, birkaç maçlığına dinlendirilmek suretiyle ikinci yarıya tam kadro hazır çıkmak mümkündür...

Kadro kalitesi, genişliği ve maç programına bağlı olarak tabii. En önemli lig ve Avrupa maçları devre arasının hemen öncesine ve sonrasına denk gelirse bu plan bozulur ya da yedeklerin performansına kalınır.. O yüzden kadro kalitesi ve derinliği bu sezon çok daha önemli...

Devre arasını iyi değerlendirerek bu handikap aşılabiliyor. Gerekirse birkaç futbolcu, birkaç maçlığına dinlendirilmek suretiyle ikinci yarıya tam kadro hazır çıkmak mümkündür...

Kadro kalitesi, genişliği ve maç programına bağlı olarak tabii. En önemli lig ve Avrupa maçları devre arasının hemen öncesine ve sonrasına denk gelirse bu plan bozulur ya da yedeklerin performansına kalınır.. O yüzden kadro kalitesi ve derinliği bu sezon çok daha önemli...
Ne yaparsan yap aşılmıyor City ve Liverpool'da bile bu düşüşler olabiliyor. Avrupa ve ligi uzun süre götürme işi ciddi sıkıntılı.

Ne yaparsan yap aşılmıyor City ve Liverpool'da bile bu düşüşler olabiliyor. Avrupa ve ligi uzun süre götürme işi ciddi sıkıntılı.
''Büyük dağın büyük karı olur'' hesabı; City-LP gibi takımların lig ve Avrupa yükleri çok daha ağır; her kulvarda kupa kovalamak zorundalar. Bizimki gibi kulüplerin Avrupa hikayesi maalesef -en azından şimdilik- öyle değil. PSV gibi çok da matah olmayan bir takım tarafından tarumar edildiğimizde bile çoğumuz mazur görmüştük de sonraki alt seviye mücadeleden memnun kalmıştık...Genel manada hemfikiriz tabii...

Üst Alt