#8 Kerem Demirbay - Sayfa 104 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#8 Kerem Demirbay

-kerem den beklentim- topsuz oyunda : son maclarin tersine , ofansa -komut gelmedikce fazla gitmemesi gerekir... ozellikle son maclar da lucas'in yanini cok bos birakiyor. oncelik merkezin takim defansin da progresiv durusu gosterip kontrollu bolge paylasimi olmali... lucas'a cidden fazla yuk biniyor.....

top bazli performans : top dagitimi, defans dan top almak icin kendini gosterme, dikine ve yatay uzun paslarla oyuna yon vermesi oncelik olmali diye dusunuyorum.....

3.bolge ,topun oldugu nokta : ekstra adam konusu.
ozellikle mevcut 11 baglamindaki 4231 de -bu tur bir lukse girmek- orta da olan bir maci zora sokabilir. ki, son deplasman(kasimpasa) macimiz da bunu en yakindan hissettik. en azindan deplasmanlar da buna daha bi dikkat edilmeli......

kanimca, 3.bolge ekstra adam gonderme durumu, istisna anlar disinda, saha da ozellikle tipolojisi dolayli ^mertens varken^ , komut gelmedikce riske edilmemeli....

keza, ondeki 3lu gereken golluk sanslari er ya da gec bulacaktir. buldular da.

velhasil : son donemecteyiz, takim ,saha da yayilimda daha bir kompakt olmali denge baglaminda......

@Aras Şimşek

Ramazan ayında oruç dolayısıyla performansı epey düşmüştü. Son iki maçtaki gibi oynarsa direkt kesik yemeli. Toparlanacağını umuyorum. Bu maçta Berkan yahut -Aurier oynarsa- Kaan tercihi daha iyi olabilir...

Bazen çok iyi bazen çok kötü. Bugün yine kötü günlerinde. Rotasyon için kalmasını isterim ama bu takımın 8'i olamaz.

Üst Alt