8 ocak fenerbahçe - galatasaray hakem hataları - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

8 ocak fenerbahçe - galatasaray hakem hataları

Hakem kötüydü yanlıs kararlar verdi buna katılıyorum.

Ama kötü niyetli değildi, yüzü kireç atmamış gayette maçın içindeydi adam. Yani hakem hatası her maçta var alehe lehe bariz şeyler olmasına rağmen ben çok takılmadım.

Albülkerimle Ferdi birbirine diklenirken oynattı adam oralı bile olmadı izleyerek geçti yanlarından düdük çalıp müdahil olsa olay büyürdü kartlar havada uçuşurdu

Diğeride kk pozisyonu. Sarı verse derdimki ulan bunu gördünde sarı nasıl verdin, belliki temasın şiddetini farkedemedi kart vermedi bile ama 10sn izleyip çıkarttı kırmızıyı düşünmeden.

Yani gerçekçi olalım zaten hakemlerimiz iyi değil. Kötüler. Sezonun en zor 2 maçından 1 i bu maç hakem olarak. Bu da kötü bir performans ondada hemfikirim. Ama kötü niyet sezmedim.

Ama kötü niyetli değildi, yüzü kireç atmamış gayette maçın içindeydi adam. Yani hakem hatası her maçta var alehe lehe bariz şeyler olmasına rağmen ben çok takılmadım.

Albülkerimle Ferdi birbirine diklenirken oynattı adam oralı bile olmadı izleyerek geçti yanlarından düdük çalıp müdahil olsa olay büyürdü kartlar havada uçuşurdu

Diğeride kk pozisyonu. Sarı verse derdimki ulan bunu gördünde sarı nasıl verdin, belliki temasın şiddetini farkedemedi kart vermedi bile ama 10sn izleyip çıkarttı kırmızıyı düşünmeden.

Yani gerçekçi olalım zaten hakemlerimiz iyi değil. Kötüler. Sezonun en zor 2 maçından 1 i bu maç hakem olarak. Bu da kötü bir performans ondada hemfikirim. Ama kötü niyet sezmedim.

Günün en saçma yorumu.

Guzel konu. Mactan sonra aklima takilan detaylardan birisiydi.
Ozellikle ilk yaridaki hakem tutumuna hicbir Anadolu takimi tutunazmadi. Ayni yonetim arenada olsa en az 5 gol atariz. Hakikaten artik kabak tadi verdi. Neredeyse her dususlerine faul verdiler. Crespo mu nedir yerden kalkmadi.

Kötü niyetli değildi de çıkaracağı kartı neden çıkarmaktan vazgeçti.

Hakem 1-0 iken beraberliğe bağlamak için gayet çaba sarf etti ama 2-0 dan sonra işler değişti. Asıl sıkıntı var da idi. Alper Ulusoy denen tetikçiyi verdiler ama aslanlarimiz işi şansa bırakmadı. koydu geçti. İlk offside olan golü gören anlayan yok. Yayıncı kuruluşta bu pisliğin icinde

farklı galibiyet ile arada kaynamasın. rezalet bir hakem yönetimi vardı maçta. sachaya, oliveiraya verdiği sarı kartlar komediydi. aynısını fenerbahçeye yine verirdi diyebilen var mı? osayi ceza sahası yakınında barış'ın üzerine çullanıyor faul fenere veriliyor. yine osayi son adamken kerem'i indiriyor kırmızı kart çıkacakken faul bile yok. crespo berkan'ın ayağına basıp kendini yete atıyor sarı kart çıkması gerekecekken fener lehine faul veriliyor. crespo yere düştüğü her pozisyona istinasız faul verildi. serdar aziz'e sarı kart vermek için elini cebine götürüyor sonra avantaja bırakıp pozisyon bitince kartı unutuyor.irfancan'ın kırmızı kartlık hareketine sarı bile vermedi. var'dan en sonunda "hocam çok abarttık, zaten maçta bitti. %100'lük hareketti de görmezden gelmeyelim de çok tantana çıkmasın" denildi de zorla kırmızı çıktı. jesus'un fenerinden çok komple talimatlı hakem kadrosunu böyle farklı yenebildiği için saygıyı hak ediyor galatasaray.

en iyi denilen, her derbiye verilen hakem bu bir de. art niyet ya da hata. lehimize de aleyhimize de her maçtan sonra hakem konuşmaktan gına geldi artık. kulüpler birliği çıksın "maçlarımıza yabancı hakem atanmadıktan sonra maçlara çıkmıyoruz" diye rest çeksin. zamanında galatasaray harici tüm takımlar "türk hakemlerinin yanındayız, hata dün de olmuştur yarın da olacaktır" diye peşinen türk hakemlerini savunmasalardı şimdiye belki de kurtulduyduk alayından.

Sabıkalı yayıncı kuruluşun Bein Trio' su bile Szalai-King-Samuel in kart görmeleri gerektiğini söylemek zorunda kaldı. Daha Crespo' nun Berkan' ın ayağına basması filan, neler neler var...

Fener 2.golü aman yemesin diye apar topar uzatmanin bile uzatmasini oynatmasi gereken yerde Ali Palabiyik gibi cat diye düdügü calip korneri yedi Halil Meler denilen elit hakem. Fenerli birine kart vermek üzereyken eli cebine gitti ama ani bir refleksle vazgecti.

Kahveci isimli herif milyonlarin gözü önünde kirmizi kartlik hareket yapmasina ragmen gecistirmeye calisti. Skor 2-0 olmasa muhtemelen VAR yine üc maymunu oynayip gecistirecekti onu öyle. Atlanmasin, Kerem'in atlanan 2-3 net faulü var.

Mertens korneri vermedi diye sinirlendi. O gümbürtünün icinde kameralarin cekmedigi anda sari karti yapistirmis. Verdigi kartlarla bizi resmen dogradi yani.

Attigimiz gol cok net gol. Cizgiyi Nelsson'un kolundan cizmislar. Elle kolla gol atamayacagina göre cizgi yanlis cekilmis. VAR ve Halil Meler cok net olarak eyyam yapmistir. Ilk golümüzü yiyince 2.golü mecburen vermek zorunda kaldilar, 4-5 dakika onu inceledi herifler bir de.

Apo'nun gol güme gitti.
Sivas maçı kadar konuşulmadı.
Koldan çizmişler ofsideyi. Rezalet.
Meler farkımızı çaldı. fb lehine maç yönetti.
fbnin en az dokuz kişi falan kalması lazımdı, göz yumdu. Bize de çok basit kartlar çıkardı. Ferdi de Apo'nun ceza alması için saçma bir şekilde çocuğu kışkırttı. O da şimdi akla geldi ekleyeyim.

Halil Umut Me'leri Ali babası çiftliğinde oynatsın ama bir daha bizim maça vermesinler. Yoksa bir yerde yine Ankaragücü faciası yaşatır!

Apo'nun gol güme gitti.
Sivas maçı kadar konuşulmadı.
Koldan çizmişler ofsideyi. Rezalet.
Meler farkımızı çaldı. fb lehine maç yönetti.
fbnin en az dokuz kişi falan kalması lazımdı göz yumdu. Bize de çok basit kartlar çıkardı. Ferdi de Apo'nun cezası alması için saçma bir şekilde çocuğu kışkırttı. O da şimdi akla geldi ekleyeyim.

Halil Umut Me'leri Ali babası çiftliğinde oynatsın ama bir daha bizim maça vermesinler. Yoksa bir yerde yine Ankaragücü faciası yaşatır!
Ankaragücü macinda oldugu gibi yine Abdülkerim ve Nelsson'lu pozisyonlarda uyduruk yere var incelemesi yapildi. Adamlar sistematik bir sekilde bizim aleyhimize, rakiplerin lehine sinekten yag cikarmaya calisiyor sezon basindan beri.

Üst Alt